Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Adwokaci

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : Kancelaria Warszawa
Kancelaria Warszawa

Świadczymy wszechstronną obsługę prawną w zakresie zarówno indywidualnego, jak i zbiorowego prawa pracy, prawa rodzinnego, cywilnego i gospodarczego. Porad prawnych i konsultacji udzielają wykwalifikowani i doświadczeni w pracy z klientem prawnicy.
Zajmujemy się również sporządzaniem opinii prawnych, umów, pism procesowych oraz wszelkich pism urzędowych. Tak i dla przedsiębiorstw jak i osób prywatnych oferujemy reprezentację przed sądem i innymi organami administracji. Nasi specjaliści podchodzą do każdego zlecenia indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, staramy się pomóc każdemu i w każdej sprawie.

www.advocat.com.pl | Szczegóły
Szczegóły : opole-adwokat.pl -Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych
opole-adwokat.pl -Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych "Pokuszyński i S-ka" s.c. ma swoją siedzibę w Opolu. Od wielu lat oferujemy najwyższej jakości usługi z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, gospodarczego i prawa pracy. Ponadto zajmujemy się reprezentacją sądową, zastępstwem procesowym, pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz zakładaniem i obsługą podmiotów gospodarczych. Udzielamy także porad i opinii prawnych( w tym w trybie online).

opole-adwokat.pl | Szczegóły
Szczegóły : adwokat-gb.pl
adwokat-gb.pl

Strona internetowa Kancelaria adwokackiej Aleksandry Gawin-Bławat prezentuje szczegółową ofertę świadczonych usług prawnych z różnych dziedzin prawa. Znajdziesz tutaj kompleksową, stałą czy też doraźną pomoc prawną, zarówno osób fizycznych jak też podmiotów gospodarczych.Jeśli potrzebujesz pomocy ten adwokat w Krakowie pomoże wybrać najlepszy sposób na wyjście z każdej trudnej sytuacji.

adwokat-gb.pl | Szczegóły
Szczegóły : opole-adwokat.pl
opole-adwokat.pl

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych "Pokuszyński i S-ka" to uznana marka działająca w Opolu od kilkunastu lat. Swoim klinetom oferuje pomoc przy obrocie nieruchomościami, zakładanie i prowadzenie podmiotów gospodarczych, udzialnie porad i opinii prawnych(także online), reprezentację sądową, zastępstwo procesowe.
Zakres specjalizacji Kancelarii obejmuje prawo cywilne, karne, rodzinne, gospodarcze oraz prawo pracy.

www.opole-adwokat.pl | Szczegóły
Szczegóły : Doradca prawny competia.pl
Doradca prawny competia.pl

Competia to korporacja przełomowa dla branży prawnej. Zatrudniani przez nas specjaliści z wszystkich dziedzin prawa obsługują klientów zdalnie - oferując im porady prawne przez Internet. Nasz sekret polega na tym, że konsultacje prawnej odbywają się w wideokonferencji internetowych. Taki sposób dostarczenia usług prawnych pozwala nam na znacznie obniżenie kosztów za tego typu usługę. Sprawdź nas, a nigdy więcej nie zechcesz skorzystać z oferty innej kancelarii prawnej.

www.competia.pl | Szczegóły
GoogleBot   22   Bing   5   Yahoo!   54   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.037 Queries: 6         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę