Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Biznes

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : vigowroclaw.pl - Kasy Fiskalne Wrocław
vigowroclaw.pl - Kasy Fiskalne Wrocław


Od 1997 prowadzimy sprzedaż kas fiskalnych we Wrocławiu i okolicy. W naszej ofercie znajdują się również takie urządzenia jak drukarki fiskalne, drukarki kodów kreskowych, drukarki etykiet itp. Doradzamy nowym klientom w doborze sprzętu oraz wyboru systemu sprzedaży. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją dokonania właściwej oceny potrzeb każdego klienta.


www.vigowroclaw.pl | Szczegóły
Szczegóły : logistyka.infor.pl
logistyka.infor.pl

Codziennie najświeższe informacje o działalności firm logistycznych. Porady ekspertów z branży Transport, Spedycja, Logistyka.
Baza aktów prawnych. Aktualne stawki, ceny, wskaźniki. Wiadomości z rynku centrów logistycznych.
Wszystko to, co powinen wiedzieć każdy menadżer z branży TSL. Bądź na bieżąco, dowiedz się co robią inne firmy logistyczne.
Chcesz poznać najnowsze trendy? Tutaj znajdziesz artykuły prezentujące sprzęt i usługi dedykowane branży.

logistyka.infor.pl | Szczegóły
Szczegóły : Graffmark- programy lojalnościowe
Graffmark- programy lojalnościowe

Graffmark - atrakcyjny program lojalnościowy, motywacyjny dla sklepów, hurtowni i firm usługowych. Nasza oferta to wybór wygodnego, poprawiającego wzrost sprzedaży oraz zwiększającego ilość klientów systemu motywacyjnego. Zbieraj punkty, odbieraj nagrody!
Nasza oferta obejmuje gotowy program lojalnościowy możliwy do natychmiastowego wdrożenia jak również jesteśmy w stanie spersonalizować program pod kątem Państwa wymagań. Posiadamy własne zaplecze logistyczne co wiąże się ze zmniejszeniem kosztów zakupu, dodatkowo zajmujemy się pakowaniem, adresowaniem, wysyłaniem oraz obsługą reklamacji.


graffmark.pl | Szczegóły
Szczegóły : ekoprodet.pl - Audyt energetyczny
ekoprodet.pl - Audyt energetyczny

Ekoprodet odznacza się znacznym wyborem kontroli. Umożliwia audyty energetyczne, efektywności energetycznej, optymalizacyjne, elektryczne i remontowe. Za ich sprawą przeprowadzana jest ocena stanu technicznego, wprowadzanie zmian i lepsze zarządzanie pieniędzmi. Firma organizuje usługi na przykład dla spółdzielni i zarządców. Podstawowe informacje o ustawach widnieją na jej witrynie internetowej. Dział informacyjny na witrynie ulega ciągłej rozbudowie. Informacje specjalistyczne można posiąść na spotkaniu z ekspertem. Zdolni i wykształceni specjaliści Ekoprodet mają odpowiedź na każde pytanie. Jednym z segmentów przedsiębiorstwa jest dział projektów. Pracownia koncentruje się na projektowaniu nowoczesnej klimatyzacji. Proponuje usługi kosztorysowe, trudni się koordynowaniem i analizą finansową przedsięwzięć, które planuje oraz inwentaryzacjami budowlanymi.

www.ekoprodet.pl | Szczegóły
Szczegóły : iakg.pl - Rekrutacja i selekcja
iakg.pl - Rekrutacja i selekcja

Doskonalenie zadań zarządzania zasobami ludzkimi stanowi naglącą potrzebą we współczesnej rzeczywistości gospodarczej. Jednym z głównych celów polityki zarządzania tego typu zasobami jest dobre wykształcenie umiejętności kadry pracowniczej. Rekrutacja i selekcja pracowników jest stałym elementem strategii skutecznego zarządzania każdą firmą.

iakg.pl | Szczegóły
Szczegóły : mhr.pl
mhr.pl

Jeżeli zatrudnienie nowych pracowników jest dla Ciebie utrapieniem, skorzystaj z systemu mHR. Jest to innowacyjna myśl stawiająca pracownika jako najważniejszą część firmy. Pomoże dokonać prawidłowej oceny i ustali jakie kompetencje są niezbędne na dane stanowisko. Jeżeli chodzi o już zatrudnionych pracowników, ułatwi organizację właściwych szkoleń. Wszystko to sprawi, że Twoja firma zacznie lepiej oraz produktywniej pracować, a zyski wzrosną wraz z jakością pracy. Dużo więcej danych znajdziecie Państwo na stronie www.mhr.pl .

www.mhr.pl | Szczegóły
Szczegóły : Wykrywanie podsłuchów i ochrona informacji.
Wykrywanie podsłuchów i ochrona informacji.

Jakie zagrożenia wynikają z podłożonych podsłuchów? Czy powinny być one ignorowane? Co kodeks karny mówi o ochronie informacji i wykorzystywaniu podsłuchów? Jakie wartości dodane otrzymuje każde z Klientek i Klientów RN System? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się na mojej stronie. Kim jestem? Od początku lat dziewięćdziesiątych zajmowałem się instalacjami podsłuchów i kamuflowaniem ich w przedmiotach codziennego użytku. Teraz działam po drugiej stronie barykady - wykrywam podsłuchy i zajmuję się pełną ochroną informacji. Zapraszam

www.rnsystem.pl | Szczegóły
GoogleBot   26   Bing   0   Yahoo!   51   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.029 Queries: 7         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę