Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Budownictwo

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : lambdar.com - przedsiębiorstwo drogowe
lambdar.com - przedsiębiorstwo drogowe

Przedsiębiorstwo Drogowe Lambdar Sp. z o.o. zajmuje się budową, modernizacją i remontami dróg i ulic. Produkujemy i sprzedajemy mieszanki mineralno-asfaltowe na gorąco oraz emulsje asfaltowe standardowe i z olejem rzepakowym. Sprzedajemy mieszanki mineralno-bitumicznych na zimno. Wykonujemy: powierzchniowe utrwalenia dróg, cienkie warstwy na zimno (mikronawierzchnie, slurry seal), nawierzchnie typu grave emulsion, remonty dróg i ulic w technologii patchmatic, na terenie całego kraju przy użyciu własnego sprzętu.Nasza baza produkcyjna mieści się w Pabianicach na ulicy Batalionów Chłopskich 9 (wjazd od ulicy Warzywnej).

www.lambdar.com | Szczegóły
Szczegóły : elmat.waw.pl
elmat.waw.pl

Nasza firma zajmuje się sprzedażą narzędzi oraz maszyn na place budowy. W skład naszej sprzedaży wchodzi dowóz danego przedmiotu zakupionego przez naszego klienta. Jeśli poszukujesz dobrej jakości maszyn które nie zepsują ci się, a także otrzymasz na nie rabat i ubezpieczenie, to koniecznie zgłoś się do nas. Działamy wyłącznie tak aby zadowolić naszego klienta jak najlepiej naszymi produktami, narzędziami i maszynami. W tym celu staramy się utrzymywać z wami najlepszy kontakt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

elmat.waw.pl | Szczegóły
Szczegóły : Pokrycia dachowe Wrocław - Dachówki ceramiczne
Pokrycia dachowe Wrocław - Dachówki ceramiczne

Hurtownia 'Pokrycia dachowe i dachówki' Wrocław oferuje dachówki ceramiczne i dachówki cementowe (betonowe). Współpracujemy z m.in: Creaton, Roben, Braas, Rupp Ceramika, Koramic, Euronit, Nelskamp. Nasi profesjonalni doradcy handlowi zapewniają profesjonalne doradztwo, a także darmowy kosztorys pokrycia dachowego. Sprawdź nasze ceny na dachówki!

dachowki-wroclaw.com | Szczegóły
Szczegóły : Blaszaki - garaże blaszane
Blaszaki - garaże blaszane

FPUH Didex-Stal to przedsiębiorstwo, które zajmuje się wytwórczością garaży blaszanych od 1996 roku. Zasadniczym profilem produkcji firmy DIDEX-STAL są: garaże blaszane, blaszaki, kioski blaszane, pawilony z blachy, wiaty blaszane. Od samego początku spółka zajmuje się wytwórczością garaży blaszanych. Dzięki ciężkiej pracy i ciągłym ulepszaniu proponowanych usług Didex-Stal pochwalić się może bardzo rozległym asortymentem lekkich konstrukcji stalowych. Dzięki wykwalifikowanej ekipie jak i przy stosowaniach najnowocześniejszych technik w oparciu o światowej klasy produkty hutnicze, firma osiąga coraz wyższą pozycję na rynku Polskim i nie tylko. Jesteśmy w stanie przyjąć i w bardzo krótkim okresie czasu zrealizować każde zamówienie. Dotyczy to również dostawy i montażu w dowolnie wskazanym miejscu na terenie całej Polski. Możemy zagwarantować, iż nasze towary są za każdym razem wykonane zarówno z blach ocynkowanych jak i tych...

garazezblachy.pl | Szczegóły
Szczegóły : Sufity podwieszane Kraków
Sufity podwieszane Kraków

Proponujemy Państwu kompleksowe usługi budowlane i prace wykończeniowe, m.in. malowanie ścian, ścianki kartonowo gipsowe, sucha zabudowa i montaż sufitów podwieszanych szczegóły w dziale "Oferta". Specjalizujemy się w dużych obiektach prace wykonujemy w w całej Polsce. Listę realizacji w poszczególnych miastach mogą zobaczyć Państwo w działach "Realizacje" i "Referencje" zaś w "Aktualnościach" przedstawiamy bieżące zadania, i informacje związane z firmą ogólnobudowlaną Focus. Na rynku od 2007 roku.

focus-krakow.pl | Szczegóły
Szczegóły : kr-poland.pl - Liny stalowe
kr-poland.pl - Liny stalowe

KR Poland dostarcza przedsiębiorstwom z branż budowlanych, chemicznych oraz motoryzacyjnych najwyższej jakości liny stalowe, nierdzewne, kwasoodporne, syntetyczne. Nasze wyroby cieszą się dużym uznaniem zarówno w kraju jak i za granicą. Nasze produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty jakości.

www.kr-poland.pl | Szczegóły
Szczegóły : hale.net.pl - Hale przemysłowe
hale.net.pl - Hale przemysłowe

Bogaty wybór hal położonych w najbardziej atrakcyjnych miejscach Polski – na sprzedaż i wynajem. Magazyny wysokiego składowania i centra dystrybucyjne posiadające bramy najazdowe z poziomu „0” oraz posadzki bezpyłowe o dużej nośności. Zaś oferowane hale produkcyjne mają przydziały prądu o dużej mocy oraz sprężone powietrze i suwnice. Propozycja uwzględnia możliwość dopasowania hal lub ich poszerzenia. Klientami zajmują się wieloletni specjaliści, którzy dopasują nieruchomość odpowiadającą branży danej firmy od strony lokalizacji, wielkości powierzchni i zaopatrzenia. Wypracowane kontakty biznesowe z inwestorami decyduje o tym, że Jartom najszybciej poszerza bazę danych o wyjątkowo prestiżowe nieruchomości. Oferta zróżnicowana pod względem stawek. Wynagrodzenie biura uiszcza jedynie właściciel nieruchomości.

www.hale.net.pl | Szczegóły
Szczegóły : weldon.pl
weldon.pl

Dębicka firma Weldon zajmuje się produkcją przenośnych kontenerów, które są stosowane jako kontenery magazynowe, biurowe, a nawet na kwatery mieszkalne. Profesjonalny sprzęt i bogato zaopatrzone zaplecze garażowe pozwalają na wznoszenie mało i wielkogabarytowych stalowych szkieletów. Konstrukcje stalowe przygotowywane są na indywidualne zamówienie Klienta z giętych na zimno elementów stalowych, a następnie są montowane na miejscu budowy. Firma produkuje też ekrany akustyczne, które skutecznie odbijają głośne dźwięki dobiegające z autostrady. Na stronie www można zapoznać się ze szczegółową ofertą, cennymi wskazówkami dotyczącymi eksploatacji kontenerów oraz przykładowymi zdjęciami konstrukcji stalowych.

www.weldon.pl | Szczegóły
Szczegóły : techbioenergy.com - elektrownie wiatrowe
techbioenergy.com - elektrownie wiatrowe

Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji z zakresu odnawialnych źródeł energii. Do naszych najważniejszych realizacji należy sprzedaż biomasy, prywatyzowanie ciepłowni w Polsce oraz budowa elektrowni wiatrowych. Kompletujemy całą dokumentację konieczną do zainicjowania budowy, sporządzamy audyty i oferujemy solidne doradztwo oraz nadzór nad tokiem prac. W usłudze także pozyskiwanie koniecznych nakładów finansowych.

www.techbioenergy.com | Szczegóły
Szczegóły : Malowanie linii - remonteam.pl
Malowanie linii - remonteam.pl

Nasza firma REMONTEAM zajmuje się profesjonalnym malowaniem linii. Malujemy linie w wszelkiego rodzaju budynkach takich jak: parkingi, place manewrowe, drogi, parkingi podziemne, lotniska, itd. Do malowania używamy tylko najlepszych komponentów oraz farb z najwyższej półki, co zapewnia najwyższą klasę ścieralności oraz odporność na wysokie i niskie temperatury. Zatrudniamy doświadczonych ludzi, którzy swoją fachową pracą gwarantują dobre wykonanie pracy, która została im zlecona. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dotyczącej malowania linii na wskazanym terenie!

www.remonteam.pl | Szczegóły
GoogleBot   12   Bing   2   Yahoo!   29   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.032 Queries: 7         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę