Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Budownictwo

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : thermo-patrol.pl - Świadectwa energetyczne
thermo-patrol.pl - Świadectwa energetyczne

Świadectwa energetyczne wystawiamy od 2 lat. Posiadamy do tego odpowiednie kwalifikacje zawodowe oraz odpowiedni sprzęt by przeprowadzić badania termograficzne czy badania szczelności.Zespół naszych pracowników przykłada się do wykonywanej pracy i dba o to by klient do nas wrócił i skorzystał z innych naszych usług. Świadectwa energetyczne Poznań zapraszamy. Thermo Patrol Gruszczyńscy zachęca do skorzystania z naszej oferty.

thermo-patrol.pl | Szczegóły
Szczegóły : Systemy odwodnień liniowych MUFLE
Systemy odwodnień liniowych MUFLE

Systemy odwodnień liniowych MUFLE cechują się dużą wytrzymałością, niskim cieżarem i bardzo łatwym montażem. Zakres klas obciążeniowych od A 15 do F 900.Odwodnienia liniowe MUFLE dostępne są z rusztami ze stali ocynkowanej, żeliwa sferoidalnego oraz z PE HD.Zakres temperatów na jaki mogą być narażone odwodnienia liniowe wacha się od -50 do +70st Celsiusza. Wszelkie zmiany atmosferyczne nie mają żadnego wpływu na wytrzymałość odwodnień z PEHD

systemyodwodnien.com | Szczegóły
Szczegóły : treel.pl - Zabezpieczanie drzew na placu budowy
treel.pl - Zabezpieczanie drzew na placu budowy

Świadczymy kompleksowe usługi obsługi procesu budowlanego na terenie zadrzewionym. Zabezpieczamy drzewa na placu budowy, sporządzamy raporty wpływu inwestycji na otaczającą przestrzeń, ze szczególnym uwzględnieniem drzew, wykonujemy ekspertyzy dendrologiczne i inwentaryzacje drzewostanu.Posiadamy uprawnienia Inspektora nadzoru terenów zieleni oraz gospodarza terenów zieleni.Zapraszamy do współpracyTREEL

www.treel.pl | Szczegóły
Szczegóły : Wylewki mixokretem Warszawa - wylewki.waw.pl
Wylewki mixokretem Warszawa - wylewki.waw.pl

Wykonujemy wylewki, posadzki z mixokretów spalinowych które umożliwiają wykonanie posadzek nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach.  Prace  polegają na starannym ułożeniu warstw izolacji termicznej, izolacji akustycznej , oraz paroizolacji a następnie warstwy wylewki.  Dzięki temu wykonywanie warstw wyrównawczych lub samopoziomujących staje się zabiegiem zbędnym, przez co maleją koszty całej budowy. Posadzki przeznaczone są do późniejszego układania parkietów, wykładzin lub glazury. Działamy na rynku warszawskim od wielu lat.

www.wylewki.waw.pl | Szczegóły
Szczegóły : Suwnice - windexholding.pl
Suwnice - windexholding.pl

Nasza firma Windexholding to przedsiębiorstwo, które oferuje najlepsze suwnice oraz żurawie, co przyczynia się pozytywnie na nasz wizerunek oraz naszą pozycję na rynku urządzeń automatycznych. Dzięki temu możemy ciągle udoskonalać naszą propozycję ku jeszcze lepszemu zadowoleniu naszych Klientów. Polecamy nasze suwnice.

windexholding.pl | Szczegóły
Szczegóły : Płyty warstwowe
Płyty warstwowe

Płyty warstwowe używane są od kilku lat w budownictwie przemysłowym oraz rolniczym, w ostatnich miesiącach pojawiła się nowoczesna technologia, która daje możliwoś wykorzystania płyty warstwowej również w budownictwie mieszkaniowym. Dzięki szeroko zaawansowanej technologii płyty warstwowe zostały wyprodukowane w trzech różnych typach w zależności od miejsca ich wykorzystania w budownictwie. Z płyty warstwowej możemy stworzyć chłdodnie (płyty chłodnicze), możemy takze wykonać ściany działowe w budynku (płyty ścienne) lub zastapić płytami warstwowymi pokrycie dachowe (płyty dachowe).

www.agropanel.pl | Szczegóły
Szczegóły : Płyty dachowe
Płyty dachowe

Płyty dachowe od kilku misięcy zyskały na wartości i na popycie, ponieważ zostały zaprezentowane nowe technologie dotyczace wykorzystania płyt dachowych jako pokrycia dachowego. Płyty dachowe stosowane są jako element uszczelniający i izolujący przestrzeń mieszkalną od świeżego powietrza, do płyta dachowych zostaje przymocowana dachówka cermiaczna, dzięki czemu postronny obserwator nie zna prawdziwej technologii wykonania takiego dachu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Margo.

www.plytaobornicka.com | Szczegóły
Szczegóły : Hurtownia budowlana Wrocław
Hurtownia budowlana Wrocław

Hurtownia budowlana Manex Wrocław oferuje materiały budowlane do budowy nowego domku. Naszą zasadą jest dbanie o klienta, a także dawanie jak najlepszej ceny, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Nasi doradcy handlowi sporządzają darmowy kosztorys domu, który zrobia na podstawie dostarczonego im projektu. Nasza hurtownia budowlana Manex z Wrocławia zawsze służy pomocą, aby klienci dobrali odpowiednie i najlepsze, a także w dobrej cenie materiały budowlane. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do siedziby naszej firmy. Więcej informacji udzielimy przez telefon, bądz w naszej hurtowni budowlanej.

manex.wroclaw.pl | Szczegóły
Szczegóły : Materiały budowlane Wrocław l Hurtownia budowlna Wrocław
Materiały budowlane Wrocław l Hurtownia budowlna Wrocław

Hurtownia budowlana Manex-MB Wrocław zapewnia profesjonalne podejście do każdego klienta. Nasi pracownicy oferują doradztwo w wyborze materiałów budowlanych oraz zawsze służą pomocą. Wykonujemy także darmowe kosztorysy budowlane. U nas kupisz m.in: bloczki betonowe, dachówki Creaton, Roben, Koramic, Braas, Euronit, RuppCeramika, pustaki ceramiczne Porotherm, Poroton, Heluz, systemy kominowe i kominy, okna dachowe Velux, Okpol, narzędzia budowlane, artykuły malarskie, cement, beton, piasek, strop Teriva, strop Ytong, kształtkę wieńcową, nadproża L-19, nadproża Ytong, bloczki Ytong, bloczki Silka, styropian, wełnę, silikaty (bloczki Unika), beton komórkowy, cegłę klinkierową, tynki wewnętrzne i zewnętrzne, kostkę brukową. Współpracujemy z takimi producentami jak: Schiedel, Velux, Okpol, Creaton, Roben, Koramic, Sil-pro, Braas, Euronit, Termat, Betard i inne. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny. Zapraszamy!

materialy-budowlane.wroclaw.pl | Szczegóły
Szczegóły : usługi geodezyjne - projekt
usługi geodezyjne - projekt

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Nowoczesny sprzęt oraz bogate doświadczenie naszych pracowników sprawia, że prace nam zlecane wykonywane są możliwie szybko i przy rozsądnych cenach. Oferujemy kompleksowe usługi geodezyjne m. in . mapy do celów projektowych, inwentaryzacje, tyczenia, projekty organizacji ruchu.

www.ug-projekt.pl | Szczegóły
1 2 3 z 3 Budownictwo - strona 2
GoogleBot   26   Bing   4   Yahoo!   51   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.025 Queries: 7         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę