Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Certyfikaty

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : ISO 22000 - DJB Doradztwo
ISO 22000 - DJB DoradztwoISO 22000 to zbiór krajowych i międzynarodowych wymagań dotyczących bezpieczeństwa żywności. Przeznaczony jest dla wszystkich organizacji mających kontakt z produktami spożywczymi, a także wytwarzającymi opakowania dla żywności i środki do dezynfekcji oraz maszyny i urządzenia dla firm produkujących i przetwarzających dodatki do żywności.
Wdrożenie ISO 22000 wiąże się z korzystniejszą organizacją przedsiębiorstwa oraz zdobyciem i wzrostem zaufania klienta poprzez odpowiednie nadzorowanie bezpieczeństwa żywności.
ISO 22000 można połączyć z wdrożonymi wcześniej normami zarządzania jakością czy środowiskiem.


djb-doradztwo.pl | Szczegóły
Szczegóły : ISO 27001 DJB Doradztwo
ISO 27001 DJB Doradztwo

DJB Doradztwo od kilkunastu lat zajmuje się wdrażaniem i szkoleniami z zakresu Systemów Zarządzania ISO.
ISO 27001 to międzynarodowa norma standaryzująca przepisy o ochronie danych osobowych, która została ogłoszona 14 października 2005 r. na podstawie brytyjskiego standardu BS 7799-2.

Dzięki kompleksowemu charakterowi normy, zapewnia ona prawidłową ochronę danych we wszystkich obszarach.
ISO 27001 przede wszystkim adresowane jest do wszystkich organizacji zajmujących się przetwarzaniem informacji publicznych, np. placówek medycznych, finansowych i oświatowych.
Wymagania ISO 27001 opierają się na kilku głównych założeniach, które dotycza m.in.: organizacji bezpieczeństwa informacji, zarządzania systemami i sieciami, kontroli dostępu, zgodności z wymaganiami prawnymi i własnymi standardami.

Wdrożenie ISO 27001 przez DJB Doradztwo przynosi następujące korzyści:
- zgodność z obowiązującymi w Polsce normami o ochronie danych osobowych
-...

www.iso9001.org.pl | Szczegóły
Szczegóły : mika-pl.pl - Certyfikat GOST
mika-pl.pl - Certyfikat GOST

Mika jest ofertą dla przedsiębiorstw mających na celu poszerzenie swojej działalności, zarówno usługowej jak i produkcyjnej, na rynki Europy Wschodniej i Azji Centralnej. Pracownicy mają szeroką wiedzę z dziedziny prawa i marketingu, pozwalającą na skuteczne wypromowanie nowych firm w krajach rosyjskojęzycznych. Współpraca rozpoczyna się badaniem rynku m.in. zbadanie docelowej grupy odbiorców. Następnie tworzona jest baza firm, potencjalnych partnerów, z którymi będą prowadzone negocjacje. Końcowym etapem są kwestie organizacyjne tyczące się promocji i dystrybucji produktu. Dużą wagę przywiązuje się do kwestii certyfikacji, ważną od strony prawnej a trudną do przyswojenia dla klientów z innych części Europy. Troska o przystosowanie towarów do norm Federacji Rosyjskiej, to cecha wyróżniająca firmę Mika. Ich klienci mogą liczyć na wszechstronną opiekę, gwarantującą sukces.

www.mika-pl.pl | Szczegóły
GoogleBot   4   Bing   0   Yahoo!   30   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.027 Queries: 6         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę