Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Chemia

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : Biopreparaty ekobtba.pl
Biopreparaty ekobtba.pl

EKOB-TBA - firma działająca na polskim rynku. Naszą specjalnością są biopreparaty. Na naszej stronie można się dowiedzieć o nich czegoś więcej np. do czego służą - oczyszczanie ścieków, degradacja tłuszczów itp., a także dokonać zakupu biopreparatów. Produkty, które oferujemy przeznaczone są do stosowania w przemyśle rolniczym, włókienniczym, naftowym oraz wielu innych.

www.ekobtba.pl | Szczegóły
Szczegóły : paste-group.pl Płytki ceramiczne
paste-group.pl Płytki ceramiczne

Paste-Group umożliwia umeblowanie łazienki, szczególnie tym, którzy mają domy w Poznaniu. Gwarantowane tutaj produkty to płytki ceramiczne oraz dodatki w formie listew. Łazienka jest niezwykle istotnym elementem mieszkania. Fachowcy z salonu pomagają ją wytwornie wyposażyć. Podpowiedzą zatem jakie płytki ceramiczne zastosować, żeby łazienka była praktyczna i estetyczna. Ceny również sprzyjają zainteresowanym.

www.paste-group.pl | Szczegóły
Szczegóły : krusechemia.pl
krusechemia.pl

Polski zespół Grupy Kruse zajmuje się dystrybucją chemii przemysłowej, w tym roztworu mocznika Adblue stosowanego w silnikach Diesla z systemem SCR. W ofercie firmy osiągalne są także zbiorniki magazynowe, w tym zbiorniki do magazynowania Adblue, a także artykuły chemii bazowej, dodatki specjalistyczne.

www.krusechemia.pl | Szczegóły
GoogleBot   6   Bing   1   Yahoo!   30   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.025 Queries: 6         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę