Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Choroby i uzależnienia

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : Depresja - trzymsie.pl
Depresja - trzymsie.pl

Zapraszamy państwa do naszego psychologicznego serwisu społecznościowego trzymsie. Portal ten ma za zadanie dawać osobom z różnego typu zaburzeniami psychicznymi, jak nerwica, depresja, lęki czy bezsenność, sposobność wymiany porad, doświadczeń i spostrzeżeń w ciężkich zmaganiach z chorobami z innymi osobami cierpiącymi na identyczne lub podobne zaburzenia psychiczne.

trzymsie.pl | Szczegóły
Szczegóły : Prywatny ośrodek leczenia uzależnień
Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Z przyjemnością chcemy zaprezentować Wam Szanowni Internauci stronę internetową poświęconą profesji opierającej się na leczeniu narkomanii i innych uzależnień znanej jako Mandala - ośrodek odwykowy. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień oferuje dyskretną, skuteczną oraz kompleksową pomoc w leczeniu nałogów i uzależnień.

www.mandalawroc.pl | Szczegóły
Szczegóły : Skaza białkowa
Skaza białkowa

Rodzice malutkich dzieci często walczą z wieloma chorobami, jakie męczą ich dziecko. Jedną z tych dolegliwości może być skaza białkowa. Czym jest skaza białkowa? Polega ona na chorobach skórnych spowodowanych białkiem zawartym w jedzeniu. W większości wypadków reakcję powoduje mleko. Dręczy ona zwykle dzieci, jakie nie przekroczyły 1. roku życia. Na szczęście często skaza białkowa ustępuje, jeśli będziemy stosować się do zasad lekarza. Warto pamiętać jednak, że niektóre kuracje nie dają zupełnie nic, na przykład homeopatia.

www.skazabialkowa.pl | Szczegóły
GoogleBot   119   Bing   11   Yahoo!   68   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.023 Queries: 6         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę