Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Dachy

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : Rynny - struga-rynny.pl
Rynny - struga-rynny.pl

Systemy Orynnowania Struga to produkt firmy Bratex, która posiada duże doświadczenie w produkcji asortymentu pokryć dachowych jak i wszystkich elementów składowych systemów orynnowania.
System orynnowania produkuje się w oparciu o szwedzką blachę stalową stalową, producentem której jest przedsiębiorstwo SSAB.
W przekroju rynna składa się jest z pięciu warstw – stalowej, ocynku, pasywacyjnej, podkładu i wierzchniej powłoki. Dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań technologicznych rynny dachowe Struga charakteryzują wymagane właściwości użytkowe.
Na witrynie internetowej Struga-Rynny.pl znajdują się wszelkie szczegóły dotyczące produktu.

www.struga-rynny.pl | Szczegóły
Szczegóły : gerardroofs.pl - Dachówki ceramiczno-metalowe
gerardroofs.pl - Dachówki ceramiczno-metalowe

Oferta dla budujących dom lub mających w planach wymianę dachu – najwyższej klasy pokrycia dachowe od wiodącego producenta świata– Gerard Roofing Systems. Rozwiązania Gerard Roofing wykonane są z blachy wyściełanej posypką mineralną, chroniącą m.in. przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych. Kompetentna ekipa pomaga wybrać odpowiedni dla danego typu budynku system dachowy.

www.gerardroofs.pl | Szczegóły
Szczegóły : dachylach.pl - Dach System
dachylach.pl - Dach System

Firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych i profesjonalnych usług ciesielsko-dekarskich. Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych cieśli/dekarzy. Na naszej stronie znajdziecie Państwo więcej informacji o Nas i o naszej ofercie a także można zobaczyć Galerię naszych realizacji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

www.dachylach.pl | Szczegóły
GoogleBot   26   Bing   0   Yahoo!   45   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.026 Queries: 6         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę