Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Diety i odchudzanie

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : aloesem.pl
aloesem.pl

Zarządzamy sklepem z produktami wspomagającymi zdrowe odżywianie, w tym aloesem, miąższem aloesowym, suplementami diety, kompleksami witamin, minerałami z dna oceanu, jak też produktami odżywczo-odchudzającymi. Z produktami zawierającymi duże ilości aloesu możecie Państwo dowolnie układać pełnowartościową dietę oraz walczyć z nadmiarami tłuszczu. W ofercie mamy również kosmetyki aloesowe, w tym kosmetyki kolorowe Sonya Colour & Skin Care takie jak podkłady, pudry i kremy dla cery dojrzałej czy młodzieńczej. Zachęcamy do dbania o zdrowie i urodę z Forever Living Products.


www.aloesem.pl | Szczegóły
Szczegóły : beauty-fit.com.pl
beauty-fit.com.pl

Psychodietetyka łączy dietetykę z czynnikiem psychologicznym w procesie odchudzania. Psychodietetyka zajmuje się także rolą czynników psychologicznych w procesie zmian stylu żywienia, utraty wagi bądź trudności w jej utrzymaniu.

"Psychodietetyk" pomaga w osiągnięciu wyznaczonych celów - zmianie stylu żywienia i utraty zbędnych kilogramów, poprzez rozpoznanie przyczyn nieprawidłowej masy ciała, pracę nad motywacją i postrzeganiem ciała, udzielanie wsparcia oraz edukację dietetyczną i promocję zdrowego stylu życia.

Spotkanie z "psychodietetykiem" może Ci pomóc jeśli:
-chcesz zmienić swój styl żywienia i zacząć odżywiać się zdrowo
-chcesz schudnąć by czuć się pięknie i zdrowo
-Twój lekarz zalecił Ci utratę kilku zbędnych kilogramów
-wielokrotnie odchudzałeś/aś się, lecz zawsze wracałeś/aś do swojej lub większej wagi
-masz skłonność do „zajadania emocji" i jedzenia w stresie lub nocnego podjadania
-brak Ci motywacji i...

www.beauty-fit.com.pl | Szczegóły
Szczegóły : zadbajocialo.pl
zadbajocialo.pl

sklep stworzony przez kobiete dla kobiet. Jestes szczupla lecz masz wzdęty brzuch??źle się z tym czujesz?to czas by oczyścić swój organizm. to pierwszy krok jaki powinniśmy zacząc przed zamierzaną dieta, odchudzaniem.
Oczyść organizm z toksyn i złogów.
Ponadto borykasz się z cellulitem?? rozstępami? zastanawiasz się jak pozbyć się cellulitu??ten sklep jest właśnie dla ciebie

www.zadbajocialo.pl | Szczegóły
Szczegóły : Dieta trzynastodniowa
Dieta trzynastodniowa

Poznaj cudowny świat diety kopenhaskiej. Odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak proste i efektywne. Dzięki diecie kopenhaskiej schudniesz szybko, twoja sylwetka będzie smukła i taka jak sobie wymarzysz. Na stronie dokładny opis diety kopenhaskiej, zasady odchudzania, jadłospis i wiele innych. Zapraszamy.

kopenhaska.eu | Szczegóły
GoogleBot   24   Bing   0   Yahoo!   45   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.028 Queries: 6         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę