Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Elektronarzędzia

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : Wypożyczalnia elektronarzędzi TOOLS Chrzanów
Wypożyczalnia elektronarzędzi TOOLS Chrzanów

Wypożyczalnia budowlana, wynajem maszyn budowlanych w obszarze Chrzanowa, Trzebini, Libiąża, Jaworzna i okolic. Firma zajmuje się wynajmem urządzeń budowlanych, elektronarzędzi, maszyn ogrodowych i remontowo budowlanych.
W ofercie firmy znajdują się: wiertarki, pilarki, młoty, zagęszczarki, młotowiertarki, szlifierki do gipsu, odkurzacze przemysłowe, wiertnice do ziemi kompresory i wiele innych urządzeń. Firma zapewnia wynajem maszyn budowlanych dla profesjonalistów oraz zapewnia dowóz do klienta oraz materiały eksploatacyjne do urządzeń.

www.tools-chrzanow.pl | Szczegóły
Szczegóły : sklep.apeks-system.com.pl
sklep.apeks-system.com.pl

Spółka Apeks rozpoczęła działalność w 2002 roku. Od samego początku działalności zajmuje się produktami firmy Karcher. Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż, serwis, oraz doradztwo. Klientami są zarówno duże podmioty, jak i klient indywidualny. W firmowym sklepie internetowym można kupić wszystkie produkty w dobrych cenach. W ofercie znajdują się takie produkty jak odkurzacze centralne, hydrofory, wysoko ciśnieniowe urządzenia myjące, systemy nawadniania, pompy, szczotki elektryczne i wiele innych. Do wszystkich tych urządzeń można dokupić specjalistyczne akcesoria.

sklep.apeks-system.com.pl | Szczegóły
Szczegóły : Zapraszamy do nowego sklepu
Zapraszamy do nowego sklepu

METALIKA POLSKA jest dystrybutorem - ELEKTRONARZĘDZI; OSPRZĘTU I NARZĘDZI.
Mam zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z wstępną ofertą współpracy z firmą METALIKA POLSKA.
Chcę Państwa zainteresować naszą atrakcyjną ofertą, opartą na bardzo korzystnych warunkach umów współpracy z wieloma firmami. Oferujemy bardzo korzystne i indywidualne warunki współpracy, dogodne terminy płatności bezpłatne dostawy towarów na terenie Łodzi i okolic. Nasi przedstawiciele chętnie przybliżą konkretne oferty w wybranym przez Państwa terminie i miejscu. W przypadku zainteresowania i dodatkowych pytań uprzejmie proszę o kontakt drogą mailową bądź telefonicznie

metalikapolska.pl | Szczegóły
GoogleBot   5   Bing   0   Yahoo!   29   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.021 Queries: 6         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę