Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Finanse

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : Akceptacja kart
Akceptacja kart

Jeśli poszukują Państwo sprawdzonego agenta rozliczeniowego, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Eservice, proponującego terminale płatnicze na terenie całej Polski. Eservice umożliwia akceptację kart płatniczych w niemal każdym miejscu w kraju. Jeśli pragną Państwo wiedzieć, gdzie dokładnie usytuowany jest terminal płatniczy w danym mieście, zapraszamy na łamy strony Eservice.com.pl, gdzie widnieją wszelkie szczegółowe informacje na ten temat.

www.eservice.com.pl | Szczegóły
Szczegóły : E-deklaracje przez internet
E-deklaracje przez internet

Dużo czasu spędziliśmy nad opracowaniem bezpiecznego i maksymalnie przystępnego programu do wypełniania PITów. Stworzyliśmy program e-pity 2012, dzięki któremu rozliczysz swój pit przez internet. Program dla wszystkich, bowiem jest bezpłatny i niezwykle łatwy w obsłudze. Bezproblemowo poprowadzi Cię przez dużo złożonych paragrafów i odstępstw polskiego prawa podatkowego. Dzięki temu programowi oswoisz urzędowe procedury, a swój PIT wypełnisz w mgnieniu oka i bez ryzyka. Cenimy Twój czas. Tym samym zaprojektowaliśmy program, który go oszczędza. Wypełnienie PITa trwa tylko kilka minut. Jeśli nie chcesz wypełnić dokumentu w sieci, możesz go pobrać na swój komputer i rozliczyć offline.

www.e-pity.pl | Szczegóły
Szczegóły : bibbyfinancialservices.pl
bibbyfinancialservices.pl

Bibby Financial Services to firma oferująca usługi faktoringu, które zapewnią twojemu przedsiębiorstwu płynność finansową, zabezpieczą przed przestojami oraz niewypłacalnymi klientami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta Bibby Financial Services posiada bogatą ofertę i oprócz takich usług jak faktoring z regresem czy zarządzanie należnościami, dodatkowo zajmuje się również odzyskiwaniem wierzytelności i windykacją. Jako faktor niezależny od banku, dzięki własnym kryterium oceny kredytowej, pomaga firmom nie mającej według banku zdolności kredytowej. Zapraszamy na stronę internetową firmy.

www.bibbyfinancialservices.pl | Szczegóły
Szczegóły : okkrs.pl
okkrs.pl

OkKRS absorbuje się szybkim pozyskiwaniem kopii akt rejestrowych podmiotów z KRS, RHB, RSA, RF w całej Polsce. Zaopatrujemy też odpisy z KRS, RDN i KRK. Mamy oddziały miejscowe przy każdym wydziale KRS. Dzięki znakomitej organizacji pracy, szybkiemu działaniu i niezawodności możemy pomóc w przekazaniu akt na potrzeby procesów, due diligence czy weryfikacji wiarygodności finansowej podmiotów ich aktywności korporacyjnej. Naszymi stałymi kontrahentami są kancelarie prawne, podatkowe, biura księgowe, biegli rewidenci oraz przedsiębiorcy. Dzięki siatce oddziałów miejscowych pozyskamy kopie akt w jak najkrótszym terminie. Nasza usługa sprawdza się szczególnie w razie napiętych terminów procesowych, niedostatku możliwości dojazdu do sądu, czy braku komórki administracyjnej w urzędzie czy kancelarii, którą naszą usługą zamieniamy.

www.okkrs.pl | Szczegóły
Szczegóły : Monitoring należności Jatex
Monitoring należności Jatex

Dobrze jest zadbać o swoje finanse i na bieżąco sprawdzać ich status, żeby dać sobie i swojej firmie zapewnienie odpowiedniego postępu. Klienci zalegający ze spłacaniem swoich zapłat mogą efektywnie zniżyć szanse naszej kompanie, dlatego żeby asekurować się przed takimi sprawami, wskazane jest skorzystać z usług lidera w branży finansowej, spółki Jatex, która dostarcza swoim odbiorcom skuteczny i niezawodny monitoring należności. Skrupulatna kontrola zysków finansowych jednostki pewnie przysłuży się w utrzymaniu biegłości finansowej wszelakiego towarzystwa dręczonego przez dłużników.

www.jatex.com.pl | Szczegóły
Szczegóły : Doradztwo dla firm arena-consulting.pl
Doradztwo dla firm arena-consulting.pl

Firma konsultingowa Arena Consulting Group proponuje usługi doradcze w branży finansowej, marketingowej oraz HRM. Pomoże w określeniu i praktycznym wdrożeniu zagadnień typu strategia rozwoju przedsiębiorstwa lub optymalizacja procesów biznesowych. Arena Consulting zapewnia pomoc w opanowaniu złej sytuacji finansowej firmy i określeniu kompleksowej strategii rozwoju przedsiębiorstwa.

www.arena-consulting.pl | Szczegóły
Szczegóły : legatpodatki.pl
legatpodatki.pl

Proponujemy wszechstronne usługi związane z księgowością. Naszą specjalnością są podatki oraz szeroko rozumiana rachunkowość. Nasze biuro znajduje się w mieście Kraków. Mamy wieloletnie doświadczenie będące gwarantem świadczenia usług na najwyższym poziomie. Wachlarz usług obejmuje między innymi obsługę kadrowo-płacową, prowadzenie ksiąg przychodów, pomoc w zakładaniu firm. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom klienta, dostosowując ofertę do jego indywidualnych potrzeb. Cechuje nas niezawodność i skuteczność w działaniu.

www.legatpodatki.pl | Szczegóły
Szczegóły : piotrpyczak.pl - Doradztwo inwestycyjne
piotrpyczak.pl - Doradztwo inwestycyjne

Wszechstronna obsługa klienta planującego ulokowanie kapitału lub jego rozbudowanie. Przedstawienie najkorzystniejszych funduszy inwestycyjnych i emerytalnych, oferowanych przez banki. Rzetelne informacje, długoletnie doświadczenie w zakresie finansów, zapewnienie pełnej dyskrecji. Piotr Pyczak, doradca, Poznań.

www.piotrpyczak.pl | Szczegóły
Szczegóły : okkrk.pl
okkrk.pl

KRS w odróżnieniu od wcześniejszego rejestru handlowego daje nam możliwość uzyskania informacji praktycznie o każdym przedsiębiorcy, który podlega przymusowi do wpisu KRS w formie odpisu lub odpowiedniego zaświadczenia w ekspozyturach CIKRS na terenie całego państwa. Nasza firma udziela usługi dzięki, którym potencjalny Kowalski nie musi ciągle załatwiać takich spraw w standardowy sposób tracąc bardzo cenny czas na dojazdy i stanie w kolejkach. U nas to sprawa zaledwie 2-5 dni oczekiwania na mail, z odpowiednim odpisem.

www.okkrk.pl | Szczegóły
Szczegóły : rcfsc.pl
rcfsc.pl

Regionalne Centrum Finansowe jest pośrednictwemfinansowym mieszczącym się we Wrocławiu i działającym na terytorium całego kraju. Zapewniamy kompleksowe pośrednictwo w zakresie finansowania i ubezpieczania Państwa założeń. W swojej ofercie posiadamy produkty monetarne większości instytucji finansowych w naszym kraju. Dzięki temu korzystając z naszych usług macie Państwo dostęp do wszystkich produktów finansowych i inwestycyjnych w jednym miejscu. Wyjście takie zapewnia skrócenie czasu potrzebnego do poznania oferty wszystkich banków i dobrania należytego produktu dla Państwa bądź Państwa firmy. W dzisiejszych czasach na rynku mamy całą paletę produktów i ofert, które ciężko porównać osobno. Nie musicie Państwo tracić czasu i nerwów na bieganie po bankach – zapewniamy rzetelne i kompleksowe doradztwo w doborze produktu odpowiedniego do państwa możliwości i potrzeb.

www.rcfsc.pl | Szczegóły
GoogleBot   12   Bing   0   Yahoo!   29   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.036 Queries: 6         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę