Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Handel

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : Leven - Dla Twoich zwierząt
Leven - Dla Twoich zwierząt

Firma Leven zajmuje się dystrybucją produktów specjalistycznych, mineralno-witaminowych oraz preparatów roślinnych stosowanych w żywieniu zwierząt. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę. Wprowadzamy na rynek produkty, ściśle dostosowane do potrzeb nowoczesnej hodowli. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość produktów, potwierdzona certyfikatami, dają gwarancję bezpieczeństwa oraz uzyskania spodziewanych efektów.

leven.com.pl | Szczegóły
Szczegóły : Sklejka budowlana szalunkowa
Sklejka budowlana szalunkowa

Firma Handlowa Smętek jest czołowym dostawcą materiałów drewnopochodnych. Jesteśmy liderem sprzedaży sklejek liściastych. Naszymi najpopularniejszymi produktami są: sklejka szalunkowa, sklejka wodoodporna, sklejka suchotrwała, sklejka antypoślizgowa, sklejka foliowana, sklejka laserowa, sklejka lakierowana czy płyty OSB.

www.fhsmetek.pl | Szczegóły
Szczegóły : Drewno kominkowe, brykiet drzewny - Poldrex
Drewno kominkowe, brykiet drzewny - Poldrex

Drewno kominkowe to wydajny oraz niezwykle ekologiczny materiał opałowy, którego walory użytkowe docenia coraz więcej użytkowników na całym świecie. nasza firma zajmuje się sprzedażą najlepszego drewna kominkowego (dąb, buk, brzoza, jesion, olcha), którego właściwości opałowe, jak również wysoka jakość sprawiają, że jest ono sprzedawane do dziesiątek sieci sklepów i firm prywatnych w całej Europie.
Firma Poldrex zajmuje się również sprzedażą brykietu, który coraz częściej zastępuje drewno kominkowe. Jego niezwykle wysokie właściwości opałowe sprawiają, że może on być używany zarówno w specjalistycznych piecach jak również w kominkach i mniej zaawansowanych urządzeniach.
Materiały opałowe oferowane przez naszą firmę to znane i doceniane w całej europie produkty, z których zadowoleni są klienci wielu sieci handlowych w całej europie.

poldrex.pl | Szczegóły
Szczegóły : magazyny.biz.pl - Magazyny do wynajęcia
magazyny.biz.pl - Magazyny do wynajęcia

Nieruchomości komercyjne, dopasowane do składowania, rozpowszechniania i wytwarzania. Odbiorcy są obsługiwani przez profesjonalnych doradców Jartom, agencji działającej na rynku od prawie 20 lat. Prezentują oni magazyny pod wynajem i na sprzedaż, stosowne do dziedziny wybranego klienta. Do wyboru nieruchomości o minimalnym poziomie lub wysokiej jakości hale, położone w obrębie centrów dystrybucyjnych.

www.magazyny.biz.pl | Szczegóły
Szczegóły : energy4u.pl - Akumulatory do laptopów
energy4u.pl - Akumulatory do laptopów

Proponujemy produkty zasilające urządzenia przenośne. Posiadamy dedykowane akumulatory do laptopów różnych firm. Zwracamy szczególną uwagę na wysoką jakość i wysoką wydajność naszych produktów. Gwarantujemy duży wybór, przyzwoite ceny oraz fachową obsługę. Dokładamy wszelakich trosk, żeby nasza oferta odpowiadała Państwa potrzebom. Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów i ciągle zmieniającym się realiom rynkowym, nieustannie wzbogacamy nasz asortyment. Dbamy, żeby współpraca z naszą firmą układała się pomyślnie.

www.energy4u.pl | Szczegóły
Szczegóły : Nieszlifowanie
Nieszlifowanie

Jesteśmy wiodącym producentem artykułów ściernych. Na rynku działu od 20 lat. Współpracujemy z firmami zagranicznymi I krajowymi. Nasze produkty znajdują zastosowanie w szlifowaniu, obróbce, odgratowywaniu, czyszczeniu, usuwaniu I matowaniu. Nasze artykuły nie tracą na wysokiej jakości ponieważ są przechowywane w odpowiednich warunkach. Podczas dobory odpowiednich materiałów klientom pomagają nasi pracownicy. Reprezentujemy również dwie firmy zagraniczne na arenie krajowej i poza za nią. W celu zapoznania się z dokładną ofertą naszej firmy zapraszamy na stronę.

www.armes.com.pl | Szczegóły
GoogleBot   5   Bing   2   Yahoo!   28   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.050 Queries: 7         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę