Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Języki obce

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : Licencjat język angielski Szczecin
Licencjat język angielski Szczecin

Zdaje się, że każdy ma świadomość, iż jeżeli nie znamy języków obcych to we współczesnej rzeczywistości możemy mieć rzeczywiście skomplikowane życie. Coraz częściej znajomość języków obcych jest zastrzeżeniem dostania dobrej pracy. Nauka języków wcale nie musi być długa i dręcząca. Zaznajom się z propozycją szczecińskiego Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych a przekonasz się, że może być to proste i prędkie.

nkjo.szczecin.pl | Szczegóły
Szczegóły : Biuro Tłumaczeń Sofia
Biuro Tłumaczeń Sofia

Biuro tłumaczeń Sofia zajmuje się tłumaczeniami z języka polskiego na francuski oraz z języka francuskiego na polski. Z uwagi na to, że naszym priorytetem jest niezmiennie wysoka jakość usług, nie przekazujemy zleceń przypadkowym osobom, a każde tłumaczenie traktowane jest indywidualnie i z wielką dbałością o szczegóły. Nasza praca jest naszą pasją, a zleceniodawcy mogą mieć pewność, że powierzone nam tłumaczenie trafia w dobre ręce.

www.sofia-tlumaczenia.pl | Szczegóły
Szczegóły : Angielski dla dzieci musicalbabies.pl
Angielski dla dzieci musicalbabies.pl

Musical Babies to nowy rodzaj nauki języka angielskiego najmłodszych dzieci. Omawiana strategia opiera się na nauce angielskiego z wykorzystaniem zabawy. Nasi wyszkoleni fachowcy uczą dzieci poprzez gry taneczno muzyczne, śpiew, wierszyki. Całość jest prowadzona w niezwykle miłej atmosferze w nie dużych grupach. Zajęcia odbywają się przy udziale dorosłych opiekunów dzieci.

www.musicalbabies.pl | Szczegóły
Szczegóły : elc4u.pl - Angielski Wrocław
elc4u.pl - Angielski Wrocław

Dla pragnących w dostosowanym przez siebie czasie szkolić się z języka angielskiego – usługi e-learningowe ELC. E-learning to sposób nauczania przy wykorzystaniu Internetu. Dzięki możliwości dostosowania rytmu nauki do własnych oczekiwań, interesującym materiałom oraz nadzorowi kompetentnego lektora – szybkie efekty szkolenia. W usłudze ELC także kursy dla firm (w uwzględnieniem słownictwa biznesowego) we Wrocławiu.

www.elc4u.pl | Szczegóły
GoogleBot   22   Bing   0   Yahoo!   55   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.021 Queries: 6         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę