Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Korepetycje

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
siteItem_details : korkowcy.pl
korkowcy.pl

Informacje o lekcjach zamieszczane przez nauczycieli i pracowników naukowych z całej Polski stanowią zawartość serwisu ogłoszeniowego korkowcy.pl. Adresatami ogłoszeń są poszukujący nadprogramowej wiedzy niezbędnej do zaliczenia egzaminów z wybranych przedmiotów uczniowie. Serwis zezwala uczniom na bezproblemowe wyszukanie potrzebnych ogłoszeń, pozwala też korepetytantom na publikowanie własnych ogłoszeń z informacjami o poszukiwanych korepetycjach. Publikowanie w serwisie przez nauczycieli ogłoszeń o prowadzonych zajęciach oraz korzystanie przez użytkowników z udostępnionych w nim informacji nie wiąże się z opłatami.

korkowcy.pl | siteItem_details
siteItem_details : e-korepetycje.net.pl - Korepetycje online
e-korepetycje.net.pl - Korepetycje online

Portal e-korepetycje.net.pl zawiera darmowe ogłoszenia korepetycji miedzy innymi przedmiotów humanistycznych, języków obcych lub ścisłych. Osoby z problemami w edukacji zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu. Korepetycje przez internet są coraz bardziej spotykaną forma pomocy w nauce, coraz więcej osób wykorzystuje je nie tylko do nauki ale także do poszerzenia swojej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji. Dodatkowo na stronie istnieje możliwość wyrażania opinii.

www.e-korepetycje.net.pl | siteItem_details
GoogleBot   20   Bing   0   Yahoo!   68   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© includesFooter_date    Generated in 0.035 Queries: 6         includesFooter_contact      Regulamin      menuMenuheader_submit_website