Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Kursy i szkolenia

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : Szkolenia Administracja
Szkolenia Administracja

Oferta szkoleniowa Effect Group kierowana jest do działów administracji publicznej, logistyki, produkcji, zaopatrzenia, transportu, exportu, importu, sprzedaży, hr, zarządu oraz obsługi klienta.
Nasza oferta to innowacyjne programy będące odpowiedzią na potrzeby szkoleniowe każdego przedsiębiorstwa. Oferujemy szkolenia otwarte i zamknięte dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi, procesów logistycznych oraz produkcyjnych.
Zapraszamy Effect Group

www.effectgroup.pl | Szczegóły
Szczegóły : Kurs rysunku - archgroup.pl
Kurs rysunku - archgroup.pl

Na początku zostanie przedstawiony program rysunku oraz część tematów. Pierwsze zajęcia kursu na architekturę są bezpłatne. Będą realizowane trudniejsze tematy wymagające opanowania podstawowych umiejętności. Następnie wykonamy zadanie rysunkowe. Prowadzenie indywidualnych tematów. Zadanie związane z praca z makietami będzie polegało na rozwiązaniu zadanego problemu przy pomocy odpowiedniej formy, która będzie spełniała kryteria narzucone przez treść zadania. Ważnym elementem kursu jest realizacja tematów dotyczących formy. Kurs rozpoczynamy od podstawowych ćwiczeń nie wymagających żadnego przygotowania ani doświadczenia. Są one punktem wyjścia do późniejszego ukierunkowania.Szereg zagadnień właściwych dla architekturyNiewielka ilość osób w grupie umożliwia prowadzenie ciekawych zajęć. Kurs przygotowawczy na architekturę obejmuje w swoim programie zagadnienia związane z rysunkiem architektonicznym czyli perspektywę, światłocień,...

www.archgroup.pl | Szczegóły
Szczegóły : kierownikkolonii.pl
kierownikkolonii.pl

KierownikKolonii.pl to szkolenie on-line na kierownika kolonii. Są też kursy na opiekuna kolonijnego, kierownika wycieczek, opiekuna turystów za granicą. Cały kurs odbywa się on-line. Na koniec zdaje się test i uzyskuje świadectwo. Ceny kursów są dużo niższe od tych na uczelni, gdyż nie ponosi się kosztów dojazdu. Jest to praktyczne, bo można się uczyć w wolnej chwili i jest stały dostęp do wymaganych wiadomości. KierownikKolonii.pl to absolutnie jeden w takiej formie kurs w Polsce. Autor tego pomysłu sam był wychowawcą i kierownikiem kolonii, dysponuje więc dużą wiedzą w tej branży.

www.kierownikkolonii.pl | Szczegóły
Szczegóły : Szkoły tańca dance-center.pl
Szkoły tańca dance-center.pl

By odreagować napięcie i rozładować swoje emocje – idealnie jest uczęszczać do szkoły tańca. W Dance Center w Poznaniu prowadzone są kursy dla zainteresowanych w każdym wieku. Uczą tu uznani instruktorzy, dzięki którym w niedługim czasie podopieczni potrafią bez błędu tańczyć w wybranym stylu. W Dance Center również wyjazdy taneczne, pokazy, turnieje hip hop, turnieje tańca towarzyskiego.

www.dance-center.pl | Szczegóły
GoogleBot   18   Bing   14   Yahoo!   67   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.024 Queries: 6         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę