Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Marketing

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : gadżety reklamowe z nadrukiem
gadżety reklamowe z nadrukiem

Nasza firma MMpromocja to nie producent, ale w głównej mierze sprzedawca gadżetów reklamowych dla firm, które swoim przeznaczeniem spełnia każde marketingowe wymagania oraz zadania. Nasza oferta to różnorodne produkty wśród których znaleźć można: ręczniki, parawany, otwieracze, bluzy, plecaki, torby oraz wiele innych.

www.mmpromocja.pl | Szczegóły
Szczegóły : Silver Records - produkcja reklam telewizyjnych
Silver Records - produkcja reklam telewizyjnych

Silver Records to firma zajmująca się promocją. Trudnimy się m.in. produkcją reklam telewizyjnych, radiowych i internetowych. Posiadamy własne studio nagrań. Promujemy artystów (również zagranicznych). Realizujemy Państwa pomysły. Świadczymy profesjonalne usługi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w celu uzyskania szczegółów, na stronie znajduje się cennik usług. Zapraszamy do współpracy!

silver-records.pl | Szczegóły
Szczegóły : Silver Records - produkcja reklam
Silver Records - produkcja reklam

Zapraszamy wszystkich do współpracy z naszą firą. Silver Records specjalizuje się w produkcji reklam od internetowej po telewizyjną. Zapraszamy też wszystkie zespoły do skorzystania z:
- Produkcji muzycznej
- Aranżacji muzycznej
- Masteringu
- Remasteringu
- sali tańca
- pomocy choreografa
- pomocy w promocji płyty
-Stylizacji


www.silver-records.pl | Szczegóły
Szczegóły : toponline.pl
toponline.pl

Top Online to pierwsza firma w Polsce, która oferuje konsulting internetowy. Pomagamy wyszukać wykonawcę, który zaprojektuje Twoją stronę www. Zajmujemy się także wsparciem w wyborze firm pozycjonujących. Pełnimy kontroling i nadzór nad pracą tych przedsiębiorstw, załatwiamy wszystkie formalności. Dbamy o przejrzystość podpisywanych umów.

www.toponline.pl | Szczegóły
Szczegóły : pably.pl - Media Relations
pably.pl - Media Relations

Agencja Pably zbudowana z wytrawnych dziennikarzy, którzy od wielu lat współpracują z ogólnopolskimi mediami dzieli się własnym doświadczeniem prowadząc kurs dziennikarskie dla jednostek dopiero rozpoczynających karierę w mediach. Firma doradza także w kwestiach media relations, czyli formowaniu wartościowych więzi z mediami. Wartościowy obraz firmy, przedsięwzięcia czy produktu często stanowi o jego tryumfie na rynku. Agencja pisze kontent na wyznaczone tematy z rożnych domen. Pomaga wykorzystywać projekty unijne do uzyskiwania kapitałów na rozwój biznesu.

www.pably.pl | Szczegóły
Szczegóły : http://gsmpsp.net.pl/
http://gsmpsp.net.pl/

Strona poświęcona marketingowi w internecie oraz prowadzeniu własnej firmy. Przede wszystkim dowiesz się jak stworzyć dobry biznes plan oraz jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów na początku działalności, przez co firmy bankrutują po jednym roku. Jeżeli chcesz wiedzieć jak dobrze prowadzić firmę jak zając się reklamą i marketingiem, koniecznie odwiedź naszą stronę.

gsmpsp.net.pl | Szczegóły
GoogleBot   24   Bing   2   Yahoo!   53   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.025 Queries: 6         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę