Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Modelarstwo

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : Sklep modelarski F3M
Sklep modelarski F3M

Warszawski sklep modelarski F3M, oferuje szeroki asortyment zdalnie sterowanych samolotów i śmigłowców rc. Oferta jest przeznaczona dla początkujących i doświadczonych hobbystów, począwszy od najprostszych modeli z pianki epp ,aż po samoloty w skali gigant napędzane przez silniki benzynowe. W ofercie również akcesoria do modeli oraz materiały do budowy modeli i makiet. Sklep oferuje deski balsowe, pręty węglowe, rurki oraz kleje i żywice modelarskie. Sklep rc F3M posiada duży asortyment elektroniki do modeli firmy Powerbox system. 

www.ef3m.pl | Szczegóły
Szczegóły : Forum Modelarskie - fmrc.pl
Forum Modelarskie - fmrc.pl

Forum Modelarzy RC - modelarstwo lotnicze zdalnie sterowane i swobodnie latające. Nowe forum modelarskie poświęcone tematyce modelarstwa lotniczego i nie tylko. Na naszym forum znajdziesz bardzo dużo ciekawych informacji począwszy od porad jak rozpocząć projektowanie modelu, przez opis budowy (doświadczenia innych modelarzy), po finalny oblot modelu.
Jako nieliczne z for internetowych w tematyce modelarstwa udostępniony jest też dział poświęcony projektowaniu modeli w środowisku CAD (instrukcje, porady, opisy programów CAD a także pliki dxf z projektami samolotów rc). Zapraszamy wszystkich pasjonatów lotnictwa i modelarstwa.


www.fmrc.pl | Szczegóły
GoogleBot   8   Bing   0   Yahoo!   28   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.043 Queries: 7         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę