Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

AGD

Szczegóły : Hurtownia elektryczna - meskon.pl
Hurtownia elektryczna - meskon.pl

Hurtownia Meskon oferuje najtańsze ceny na rynku. Zakupów u nas można dokonywać zarówno drogą tradycyjną jak i internetową. Filozofią firmy jest dostarczenie klientom jak najlepszych towarów w najbardziej korzystnych cenach. W gronie naszych stałych kontrahentów cieszymy się opinią solidnego dostawcy na rynku elektrycznym. Dysponujemy własnym magazynem i parkingiem, dzięki czemu na miejscu można nabyć właściwie każdy towar z półki i z magazynu. Wysyłki do klientów są realizowane na bieżąco dzięki czemu dostarczamy zamawiany towar w super szybkim czasie. W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do konsultacji z naszym działem handlowym. Elektryczna hurtownia Meskon zaprasza serdecznie na zakupy!www.meskon.pl | Szczegóły
Szczegóły : darex-kuchnie.pl Meble Kuchenne Szczecin
darex-kuchnie.pl Meble Kuchenne Szczecin

Firma Darex zajmuje się produkcją wysokiej jakości mebli kuchennych, kuchni klasycznych i nowoczesnych oraz pozostałych mebli takich jak szafy czy meble pokojowe. Prowadzimy dystrybucję frontów meblowych dla klientów indywidualnych. Oferujemy produkty takich firm jak Drewpol, Lupus, Sławpol, Wiech. Oferujemy także sprzęt AGD wszystkich dostępnych na rynku producentów. Zapewniamy bogaty wybór materiałów, krótkie terminy realizacji (4 – 8 tygodni), bezpłatną wycenę oraz projekt. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.


darex-kuchnie.pl | Szczegóły
Szczegóły : krakgastro.pl Zmywarki gastronomiczne
krakgastro.pl Zmywarki gastronomiczne

Gastronomia bez granic to motto naszej działalności, prowadzonej już od ponad 15 lat. Możemy poszczycić się współpracą z czołowymi światowymi producentami sprzętu gastronomicznego. Jesteśmy między innymi jedynym przedstawicielem marki pieców konwekcyjno-parowych MKN oraz marki zmywarek gastronomicznych Meiko w Polsce. W naszej ofercie znajdą Państwo także znakomity włoski sprzęt do produkcji pizzy, drobne wyposażenie gastronomiczne, ekspresy do kawy, kostkarki, ciągi kuchenne czy też meble technologiczne.
Współpracujemy z niewielkimi podmiotami, ale i z dużymi sieciami gastronomicznymi.
Naszym Klientom proponujemy także bogaty pakiet usług branżowych. Prowadzimy między innymi stały serwis urządzeń gastronomicznych, zarówno oferowanych przez nas, jak i zakupionych w innych firmach.
Możemy także stworzyć kompletny projekt zaplecza gastronomicznego z wizualizacjami, doradzić i skonsultować planowane rozwiązania w Sanepidzie.

www.krakgastro.pl | Szczegóły
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.039 Queries: 4         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę