Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

agroturystyka

Szczegóły : Ustka noclegi - www.nasza.ustka.pl
Ustka noclegi - www.nasza.ustka.pl

Strona jest przygotowana dla osób planujących spędzić wczasy nad morzem w uzdrowisku Ustka lub jednej z gminnych wiosek letniskowych. W serwisie przygotowaliśmy informacje dla turystów lubiących czynny wypoczynek; opisujemy szlaki turystyczne i rowerowe okolicy, nadmorskie ścieżki spacerowe w usteckim kurorcie, zabytki, muzea oraz główną atrakcję miasta - dwie plaże i nadmorską promenadę. Witryna posiada także dział z ofertami osób posiadających kwatery do wynajęcia pod zakładką Ustka noclegi.  W bazie noclegowej portalu reklamują swoją działalność usteckie pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, apartamenty oraz prywatne wille. Witryna posiada też informacje o położonych w gminie wioskach letniskowych, które turyści cenią za czyste i rozległe plaże oraz atmosferę zbliżoną do tej, która panuje w dużych kurortach.

www.nasza.ustka.pl | Szczegóły
Szczegóły : Rehabilitacja nad morzem
Rehabilitacja nad morzem

Ośrodek agroturystyczne Słoneczko 2 mieści się w pięknym miejscu w miasteczku Smółdzino, blisko jednej z najszerszy plaż w Polsce. Posidamay komplete wyposażenie dla naszych pensjonariuszy, m in. base, jacuzzi, saunę a pokoje są wyposażone we wszelkie udogodnienia jakie można sobie tylklo zamażyć. Zapraszamy do naszego ośrodka spa gdzie prowadzimy również rehabilitacje dla osób z przewlekłymi chorobami.

www.smoldzino.com | Szczegóły
Szczegóły : nocuje.net
nocuje.net

Nocuje.net to profesjonalny serwis oferujący oferty różnych hoteli, kwater czy pensjonatów. To prosta i szybka w obsłudze baza noclegowa w której bezpłatnie i bezpiecznie zarezerwujesz swój nocleg. Nieustannie pracujemy nad rozwojem i wzbogaceniem naszej oferty. Spędź lato, jesień i zimę w najlepszych obiektach spa. Ciesz się swoim urlopem i podróżami zarezerwowanymi przez nasz serwis noclegowy. Nigdzie indziej nie ma tylu ofert na wakacje i wypoczynek. Tanie pobytu w górach i noclegi na mazurach. Wycieczki piesze w Bieszczadach oraz hotele w Warszawie. Sprawdź sama!.


nocuje.net | Szczegóły
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.038 Queries: 5         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę