Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

aktywny wypoczynek

Szczegóły : Noclegi Kraków - taniespanie.pl
Noclegi Kraków - taniespanie.pl

Zapoznaj się z ofertą witryny akademickiej Tanie Spanie, która prezentuje hotele studenckie i tanie hostele w Krakowie. Szukając noclegu na naszej stronie wybierasz folder dla turystów indywidualnych, bądź otwierasz opcje noclegów dla grupy. "Tanie Spanie" to portal dyskontowy, w którym znajdziesz promocje, zniżki i ceny specjalne, niższe niż ceny w recepcjach hotelowych. Na wakacje 2012 przygotowaliśmy promocje dla rodzin z dziećmi (wygodne pokoje z łazienkami i apartamenty hotelowe z łazienką, kuchnia i przedpokojem), promocje dla singli w podróży służbowej, dla par odwiedzających Kraków w weekendy, mamy również zniżki dla studentów, nauczycieli. Wycieczkom, które szukają noclegu na wyjazd wakacyjny do Krakowa, oferujemy promocyjne pakiety hotelowe składające się z serwisu noclegowego, posiłków i usługi przewodnickiej

www.taniespanie.pl | Szczegóły
Szczegóły : Airsoft Combat - Imprezy integracyjne
Airsoft Combat - Imprezy integracyjne

Organizujemy imprezy firmowe, które sprzyjają w zespoleniu grupy pracowników. Posiadamy własny sprzęt i doświadczony zespół instruktorski. Wykonujemy imprezy integracyjne oraz wieczory kawalerskie w pobliżu takich miejscowości jak Poznań, Nowy Tomyśl, Opalenica. W ofercie mamy strzelnice (łuk, karabinki pneumatyczne), ASG, tembuilding. Zapewniamy oryginalne i ciekawe scenariusze. Zapraszamy na imprezy firmowe i imprezy integracyjne.

airsoft-combat.pl | Szczegóły
Szczegóły : lowersilesiatour.pl
lowersilesiatour.pl

Profesjonalny przewodnik po Wrocławiu oprowadza po niemiecku, angielsku i francusku. Na trasie zwiedzania największe atrakcje turystyczne Wrocławia: rynek, Ostrów Tumski, Uniwersytet Wrocławski oraz Hala Stulecia. Wycieczki są dopasowane do potrzeb klienta i koncentrują się na ciekawostkach i anegdotach i noszą nazwę: Wrocław z przewodnikiem, Stadtführung in Breslau, visite guidée à Wroclaw, guide Wroclaw.

www.lowersilesiatour.pl | Szczegóły
Szczegóły : Szkoła Tańca Adama Czuba
Szkoła Tańca Adama Czuba

Nasza szkoła mieści się w centrum Poznania na Al. Niepodległości 8a. Założycielem szkoły jest Adam Czub- tancerz i choreograf z wieloletnim doświadczeniem z Kanady i ze Stanów. Jeśli chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z tańcem - przyjdź do nas!

www.kursy-tanca.net | Szczegóły
Szczegóły : Trasy i szlaki rowerowe - rowerowe-bielsko.pl
Trasy i szlaki rowerowe - rowerowe-bielsko.pl

Strona internetowa rekomendująca turystykę rowerową oraz aktywny odpoczynek na dwóch kółkach. Pomysły na wyjątkowe wypady rowerowe w okolicach miasta, przedstawiające wyjątkowe okolice, budowle architektury lub pomniki przyrody. Raporty z eskapad rowerowych po pobliskich szczytach Beskidu Małego i Śląskiego, przyozdobione galeriami zdjęć, krótkimi filmikami oraz dodatkowo interaktywną mapką przebiegu trasy. Kieszonkowe mapki do pobrania i wydrukowania do wybranych eskapad rowerowych zreferowanych na stronie www. Przedstawienie interesujących szlaków rowerowych wytyczonych w obrębie Bielska-Białej i okolicznych miejscowości. Aktualne informacje na temat rozwoju sieci dróg rowerowych w mieście i okolicznych gminach. Dokładna mapka ścieżek rowerowych w Bielsku-Białej z specyfikacją parametrów.

rowerowe-bielsko.pl | Szczegóły
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.034 Queries: 5         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę