Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

biura

Szczegóły : Biuro Rachunkowe Poznań
Biuro Rachunkowe Poznań

Biuro Rachunkowe Poznań EXACT specjalizuje się w usługach księgowych i kadrowo-płacowych dla firm polskich oraz zagranicznych. Zajujemy się przede wszystkim outsourcingiem kadr, co oznacza, iż przediębiorcy mogą skoncentrować się na podstawowej działalności, oszczędzając czas i redukując koszty. Gwarantując wysoką jakość naszych usług, zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

exact.poznan.pl | Szczegóły
Szczegóły : Biura Katowice
Biura Katowice

Zapraszamy do serwisu nieruchomości komercyjnych Topbiura.pl. Tylko tutaj znajdziesz bogatą bazę prezentującą biura do wynajęcia w Katowicach oraz ogłoszenia sprzedaży katowickich powierzchni biurowych. Znalezienie biura w Katowicach nigdy nie było łatwiejsze. Z serwisem Topbiura.pl szybko wyszukasz najlepsze biura dla Twojej firmy, zapoznasz się ze śląskim rynkiem nieruchomości komercyjnych, nawiążesz cenne kontakty biznesowe z firmami działającymi branży.

www.topbiura.pl | Szczegóły
Szczegóły : Biuro rachunkowe księgowość usługi warszawa - F2
Biuro rachunkowe księgowość usługi warszawa - F2

Biuro rachunkowe F2 - Nasza firma znajduje się w Warszawie. Świadczymy usługi w zakresie księgowości , a dodatkowo doradztwa podatkowego, a wręcz usługi prawne i windykacyjne. W mojej korporacji pracują doświadczone księgowe i doradcy podatkowi. Do każdego naszego kontrahenta podchodzimy osobiście, dzięki czemu możemy adekwatnie dopasować się do potrzeb każdego. Masz dużo papierkowej roboty? A może nie masz czasu zająć się fakturami w spółce? Skontaktuj się z nami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą internetową!

www.fkwadrat.pl | Szczegóły
Szczegóły : BIURO RACHUNKOWE - ATP Usługi Księgowe Sp. z o.o.
BIURO RACHUNKOWE - ATP Usługi Księgowe Sp. z o.o.

Wrocław. Usługi z zakresu księgowości, podatków, kadr i płac. Obsługa firm polskich i zagranicznych. Accounting service, payroll, zakładanie firm Wrocław, obsługa księgowa, pełne księgi handlowe, książka podatkowa. Specjalna oferta dla nowych Klientów. Rozliczenia ZUS, przygotowanie list płac, prowadzenie kadr. Zapraszamy do współpracy!
Krzyki - Ołtaszyn.

www.atpbiuro.pl | Szczegóły
Szczegóły : Pracownia Projketowa - archcub.pl
Pracownia Projketowa - archcub.pl

Projektowanie Budynków Jednorodzinnych, Wielorodzinnych, Obiektów Użyteczności Publicznej. Tanio i solidnie. Prawie 10 lat na rynku. W naszej Ofercie również usługi geodezyjne. Posiadamy też zniżki na projekty katalogowe które w atrakcyjnych cenach adoptujemy. Działamy na terenie śląska

archcub.pl | Szczegóły
Szczegóły : Biuro rachunkowe JWW
Biuro rachunkowe JWW

Biuro rachunkowe Wrocław zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, udzielają konsultacji , a ponadto przedstawiamy pomoc w zakresie postępowania podatkowego. W dodatku u nas twoja firma i ty jesteście w pełni bezpieczni, jesteśmy ubezpieczeni w PZU. Pracujemy z dużymi przedsiębiorcami. Niemniej jednak cenimy na rynku również niezbyt duże działalności gospodarcze. Jeśli chcesz skorzystać z tych usług, już teraz skontaktuj się z nami biuro rachunkowe Wrocław.

www.jww.pl | Szczegóły
Szczegóły : Tłumacz rosyjski - rosyjski-ukrainski.com
Tłumacz rosyjski - rosyjski-ukrainski.com

Witamy serdecznie !. Jesteśmy native-speakerami języka rosyjskiego i ukraińskiego. Pochodzimy z Ukrainy, Rosji i Białorusi. Specjalizujemy się w tłumaczeniach z i na język rosyjski i ukraiński. Oferujemy również bezpośrednie tłumaczenia z języka angielskiego na rosyjski i ukraiński. Naszą główną domeną jest najwyższa jakość tłumaczeń. Strona rozliczeniowa wynosi 1800 znaków ze spacjami, a nie jak w przypadku wielu innych biur 1500 znaków ze spacjami. Wystawiamy faktury VAT. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Pozdrawiam Sambir


www.rosyjski-ukrainski.com | Szczegóły
Szczegóły : rai.net.pl
rai.net.pl

Uległeś wypadkowi i bezefektywnie starasz się o większe odszkodowanie za poniesione uszczerbki na zdrowiu? Nasza kancelaria pomożę Ci uzyskać najwyższe odszkodowania! Od kilku lat skutecznie pomagamy swoim klientom w pozyskaniu najwyższych odszkodowań. Siedziba naszej kancelarii znajduje się w mieście Wrocław zaś nasze usługi dostarczamy w całej Polsce. Zapraszamy do profesjonalnej i efektywnej współpracy!

www.rai.net.pl | Szczegóły
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.020 Queries: 5         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę