Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

budownictwo

Szczegóły : lambdar.com - przedsiębiorstwo drogowe
lambdar.com - przedsiębiorstwo drogowe

Przedsiębiorstwo Drogowe Lambdar Sp. z o.o. zajmuje się budową, modernizacją i remontami dróg i ulic. Produkujemy i sprzedajemy mieszanki mineralno-asfaltowe na gorąco oraz emulsje asfaltowe standardowe i z olejem rzepakowym. Sprzedajemy mieszanki mineralno-bitumicznych na zimno. Wykonujemy: powierzchniowe utrwalenia dróg, cienkie warstwy na zimno (mikronawierzchnie, slurry seal), nawierzchnie typu grave emulsion, remonty dróg i ulic w technologii patchmatic, na terenie całego kraju przy użyciu własnego sprzętu.Nasza baza produkcyjna mieści się w Pabianicach na ulicy Batalionów Chłopskich 9 (wjazd od ulicy Warzywnej).

www.lambdar.com | Szczegóły
Szczegóły : katalogbudowlany24.pl - Firmy Budowlane
katalogbudowlany24.pl - Firmy Budowlane

Reklamowany serwis dotyczy firm oraz stron o tematyce budowlanej. Katalog ten został zaprojektowany z myślą o firmach i witrynach budowlanych, którzy pragną zareklamować się w internecie. Nasz katalog budowlany jest idealnym miejscem do promocji wartościoych witryn budowlanych. Gorąco zapraszamy do naszego katalogbu budowlanego.

www.katalogbudowlany24.pl | Szczegóły
Szczegóły : Balustrady szklane
Balustrady szklane

Firma Novaglas Mateusz Rozmus – producent balustrad szklanych, daszków szklanych, przegród szklanych i innych elementów ze szkła. Oferujemy pomiar, projekt, obliczenia statyczne, dostawę i montaż wszystkich elementów. Firma funkcjonuje od 2005 roku, wypracowała sobie umiejętność dopasowania się do najbardziej wygórowanych wymogów inwestora.

www.novaglas-rozmus.pl | Szczegóły
Szczegóły : Hurtownia budowlana Wrocław
Hurtownia budowlana Wrocław

Hurtownia budowlana Manex Wrocław oferuje materiały budowlane do budowy nowego domku. Naszą zasadą jest dbanie o klienta, a także dawanie jak najlepszej ceny, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Nasi doradcy handlowi sporządzają darmowy kosztorys domu, który zrobia na podstawie dostarczonego im projektu. Nasza hurtownia budowlana Manex z Wrocławia zawsze służy pomocą, aby klienci dobrali odpowiednie i najlepsze, a także w dobrej cenie materiały budowlane. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do siedziby naszej firmy. Więcej informacji udzielimy przez telefon, bądz w naszej hurtowni budowlanej.

manex.wroclaw.pl | Szczegóły
Szczegóły : Pokrycia dachowe Wrocław - Dachówki ceramiczne
Pokrycia dachowe Wrocław - Dachówki ceramiczne

Hurtownia 'Pokrycia dachowe i dachówki' Wrocław oferuje dachówki ceramiczne i dachówki cementowe (betonowe). Współpracujemy z m.in: Creaton, Roben, Braas, Rupp Ceramika, Koramic, Euronit, Nelskamp. Nasi profesjonalni doradcy handlowi zapewniają profesjonalne doradztwo, a także darmowy kosztorys pokrycia dachowego. Sprawdź nasze ceny na dachówki!

dachowki-wroclaw.com | Szczegóły
Szczegóły : Mieszkania Rzeszów
Mieszkania Rzeszów

Stary Park to osiedle mieszkaniowe w Rzeszowie zlokalizowane niezwykłej części miasta przy ulicy Miłocińskiej. Oferta Starego Parku to zarówno nowe mieszkania jak i apartamenty. Inwestycja jest unikalną na terenie Rzeszowa. Głównym jej atutem jest cicha lokalizacja przyciągająca zarówno młode rodziny jak i starsze, szukające ciszy i spokoju, osoby. Budynek to 4 kondygnacje, 5 klatek i 47 komfortowych mieszkań. W celu zapewnienia mieszkańcom maksymalnego bezpieczeństwa osiedle zamknięte i monitorowane. Planowany termin zakończenia prac to trzeci kwartał 2011 roku. Na terenie budowy znajduje się Biuro sprzedaży do którego serdecznie zapraszamy w celu zapoznania się ze szczegółami.

www.stary-park.pl | Szczegóły
Szczegóły : Rynny - struga-rynny.pl
Rynny - struga-rynny.pl

Systemy Orynnowania Struga to produkt firmy Bratex, która posiada duże doświadczenie w produkcji asortymentu pokryć dachowych jak i wszystkich elementów składowych systemów orynnowania.
System orynnowania produkuje się w oparciu o szwedzką blachę stalową stalową, producentem której jest przedsiębiorstwo SSAB.
W przekroju rynna składa się jest z pięciu warstw – stalowej, ocynku, pasywacyjnej, podkładu i wierzchniej powłoki. Dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań technologicznych rynny dachowe Struga charakteryzują wymagane właściwości użytkowe.
Na witrynie internetowej Struga-Rynny.pl znajdują się wszelkie szczegóły dotyczące produktu.

www.struga-rynny.pl | Szczegóły
Szczegóły : PRODUCENT WYROBÓW SANITARNYCH NA WYMIAR
PRODUCENT WYROBÓW SANITARNYCH NA WYMIAR

Producent wyrobów sanitarnych i wyposażenia łazienek na wymiar.
Wanny, brodziki umywalki z kompozytów tworzone na dowolny rozmiar, kolor i kształt.
Luxum to jedyny , polski producent wysokiej jakości wanien, brodzików i umywalek na indywidualne zamówienie klienta.
Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty wyrobów sanitarnych.
Luxum to gwarancja wysokiej jakości i niepowtarzalności wyrobów.

www.luxum.pl | Szczegóły
Szczegóły : Pracownia Projketowa - archcub.pl
Pracownia Projketowa - archcub.pl

Projektowanie Budynków Jednorodzinnych, Wielorodzinnych, Obiektów Użyteczności Publicznej. Tanio i solidnie. Prawie 10 lat na rynku. W naszej Ofercie również usługi geodezyjne. Posiadamy też zniżki na projekty katalogowe które w atrakcyjnych cenach adoptujemy. Działamy na terenie śląska

archcub.pl | Szczegóły
Szczegóły : bratex.pl
bratex.pl

Bratex jest firmą zajmującą się produkcją pokryć dachowych i systemów orynnowania. Firma posiada swoją siedzibę w Dębicy i tam znajduje się również zakład produkcyjny. Na stronie bratex.pl znajdują się wszelkie szczegóły dotyczące produktów jak i przedsiębiorstwa. Surowce do produkcji dostarcza szwedzka huta SSAB.

www.bratex.pl | Szczegóły
1 2 z 2 budownictwo - strona 2
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.031 Queries: 5         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę