Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

fotografia

Szczegóły : Baza Fotografów
Baza Fotografów

Najlepsza baza fotografów ślubnych w Polskiej sieci. W naszym katalogu katalog.fotokult.pl znajdziesz jedynie fotografów oferujących usługi z zakresu fotografii ślubnej. Spis ten jest posegregowany według województw w celu skrócenia czasu szybkości wyszukiwania stron. Zapraszamy do naszej bazy fotografów ślubnych.

www.katalog.fotokult.pl | Szczegóły
Szczegóły : jakubpurej.pl - Fotografia ślubna Zgorzelec i Dolny Śląsk
jakubpurej.pl - Fotografia ślubna Zgorzelec i Dolny Śląsk

Fotografia ślubna Zgorzelec, Dolny Śląsk i cała Polska. Jakub Purej to fotograf ślubny, który pracuje najczęściej w okolicach miejscowości takich jak: Jelenia Góra, Zgorzelec, Bolesławiec, Bogatynia, Legnica, Lubań.W jego ofercie są np.:

fotografia ślubna (fotoreportaże ślubne, zdjęcia z przygotowań do ślubu, ceremonii, wesela, sesje plenerowe)
fotografia okolicznościowa (np. studniówki)
fotografia portretowa
fotografia reportażowa

Fotograf do każdego nowego zlecenia podchodzi indywidualnie i z pasją. W celu obejrzenia zdjęć Jakuba Pureja zapraszamy na jego stronę www.

jakubpurej.pl | Szczegóły
Szczegóły : Fotograf ślubny Koszalin - wojtekwojcik.pl
Fotograf ślubny Koszalin - wojtekwojcik.pl

Serdecznie zachęcam wpaść na promowaną witrynę internetową, na której sposobność zapoznać się z oferowanymi usługami. Od wieków świadczący zlecenia profesjonalny fotograf ślubny i reklamowy Wojciech Wójcik. Swoje usługi świadczę na obszarze miasta Poznań, Koszalina, a także Słupska. Sesja ślubna, którą oferuję składa się z dwóch pakietów. Pierwszy to dokument z dnia ślubu łącznie z sesją, a także fotoreportaż realizowany w plenerze. Umiem jak nikt inny dostrzec najmniejsze szczegóły podczas tego wyjątkowego dnia. Zachować emocje, rozradowanie i towarzyszące Wam szczęście. Specjalizuję się także w fotografii reklamowej.  Biorę zlecenia na zdjęcia wnętrz, architektury, packshoty, w ostatnich czasach bardzo cieszące się uznaniem spacery wirtualne, a także fotografia korporacyjna firm. Ogrom lat pracy jaki fotograf pozwala mi na specjalistyczne przeprowadzenie wszystkich zamówień.

wojtekwojcik.pl | Szczegóły
Szczegóły : jaworska.info - Fotograf Legnica
jaworska.info - Fotograf Legnica

Agencja Fotograficzno-Reklamowa www.jaworska.info to firma fotograficzna działająca na terenie Dolnego Śląska. W ofercie: Fotografia ślubna, Reportaże fotograficzne i fotografia dokumentalna, Fotografia studyjna i plenerowa, Sesje i zdjęcia dla dzieci. Agencja ma za sobą realizacje i współprace z klientami z takich miejscowości  jak: Legnica, Dzierżoniów, Zgorzelec, Wrocław, Lubin, Polkowice, Głogów, Złotoryja, Strzelin, Bielawa, Niemcza, Świdnica, Oleśnica. Zapraszamy na www.jaworska.info

www.jaworska.info | Szczegóły
Szczegóły : Studio Fotograficzne
Studio Fotograficzne

Pragniemy zaprezentować witrynę nowoczesnego studia fotograficznego zlokalizowanego w Krakowie. Studio to jest w pełni wyposażone gotowe do natychmiastowego wypożyczenia. Na stronie fotograficznestudio.pl można wyszukać więcej informacji na temat tego studia fotograficznego. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

www.fotograficznestudio.pl | Szczegóły
Szczegóły : Katalog Firm Fotograficznych
Katalog Firm Fotograficznych

Wartościowy katalog stron fotograficznych oraz ślubnych. W bazie stron fotokat.pl znajdziesz wyłącznie ciekawe i wartościowe witryny o w/w tematyce. Katalog ten jest płatny, ale warto rozważyć dodanie się do naszej bazy, koszt wpisu podstawowego wynosi na chwilę obecną 1,23zł. Wpisy są na bieżąco oraz bardzo starannie moderowany - przyjmujemy tylko unikatowe opisy. Zapraszamy

www.fotokat.pl | Szczegóły
Szczegóły : Agencja modelek Rekalmex
Agencja modelek Rekalmex

Agencja Modelek i Promocji Mody Reklamex została założona w 1989 roku. Posiada wieloletnią tradycję i doświadczenie w organizacji dużych pokazów mody i sesji zdjęciowych. Reklamex współpracuje z licznymi agencjami modelek na całym świecie, polskimi agencjami reklamowymi i pijarowskimi, ze stacjami telewizyjnymi oraz firmami odzieżowymi i kosmetycznymi.

Zespół Agencji robi wszystko, co w jego mocy, by współpraca z klientami przebiegała jak najlepiej. A oferta Reklamexu jest naprawdę bogata. Agencja organizuje pokazy mody w sposób kompleksowy, skupiając się zarówno na tym, co zobaczą potencjalni widzowie, jak i na tym, co dla ich oczu jest niedostępne, a więc na koordynacji kontaktów z najemcami, wypożyczaniu kolekcji, stylizacji i choreografii pokazu, oprawie muzycznej, a także sprawach czysto technicznych jak nagłośnienie, oświetlenie, scenografia czy budowa wybiegu.

www.reklamex.krakow.pl | Szczegóły
Szczegóły : Dębski - fotografia przyrodnicza
Dębski - fotografia przyrodnicza

Bardzo różnorodna autorska galeria fotografii przyrodniczej Dębskiego Jarosława. Zawiera galerie ze zdjęciami dzikich zwierząt: ptaków, ssaków, płazów i gadów. Charakterystyczne krajobrazy polskich parków narodowych i rezerwatów, góry i nadmorskie pejzaże. Znaleźć tu można także interesujące obiekty turystyczne takie jak zamki i ruiny oraz tapety i filmy przyrodnicze do pobrania.

www.jarek-debski.com | Szczegóły
Szczegóły : Fotografia Motoryzacyjna Sesje Zdjęciowe Aut
Fotografia Motoryzacyjna Sesje Zdjęciowe Aut

Jeśli zamierzasz sprzedać samochód, ale nie chcesz czekać w nieskończoność z jego sprzedażą to proponuje skorzystanie z oferty profesjonalnego przygotowania pojazdu do sprzedaży. W ramach usługi przygotuję przyciągające uwagę fotografie, panoramy sferyczne oraz indywidualny szablon aukcji. Zapraszam.

www.autofota.pl | Szczegóły
Szczegóły : Kamerzysta na wesele
Kamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele to wyjątkowy filmowiec w swoim fachu. Dzięki swojej nabytej umiejętności jaką jest wideofilmowanie wykonuje swój zawód z wielkim zaangażowaniem. To dzięki swemu zaangażowaniu i umiejętnościom w szczególny sposób wykorzystujemy atuty Naszego kamerzysty do realizacji wymagań Naszych klientów.
Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem, tworząc atrakcyjne wideofilmy oraz zdjęcia odzwierciedlające atmosferę pełną radości, miłości i emocji. Nasza oferta opiera się na właściwym podejściu Naszego kamerzysty do tematyki weselnej.
Fotoreportaż z wesela czy inny film w połączeniu z podkładem dźwiękowym nie stanowi dla Nas problemu, a zainteresowanym dostarcza niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy do skorzystania z Naszej usługi wideofilmowania.

www.wideofilm.eu | Szczegóły
1 2 z 2 fotografia - strona 2
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.020 Queries: 5         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę