Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

portal

Szczegóły : Cieplice.net - Aktualności Jelenia Góra, Imprezy
Cieplice.net - Aktualności Jelenia Góra, Imprezy

Cieplice.net - portal Cieplic - dzielnicy miasta Jelenia Góra. Cieplice są najstarszym uzdrowiskiem w kraju, które przyciąga tysiące turystów rocznie. Na naszym portalu znajdziesz aktualności z Jeleniej Góry, Cieplic, galerie zdjęć uzdrowiska Cieplice oraz atrakcji turystycznych w okolicy, historię cieplic a także często aktualizowany kalendarz imprez dla regionu Jeleniej Góry. Mieszkasz w Cieplicach i zajmujesz się gastronomią lub masz firmę? A może prowadzisz bazę noclegową? Dodaj swój obiekt do naszej internetowej bazy!
Cieplice.net - Twój Portal Miejski!

www.cieplice.net | Szczegóły
Szczegóły : Wiadomości Świat
Wiadomości Świat

Deon.pl to serwis internetowy poświęcony w dużej mierze tematom takim jak duchowość, religia, życie społeczne, wychowanie czy katecheza,interesującym zwłaszcza dla katolików. Z myślą o nich uruchomiono ten portal. W serwisie ciekawe informacje znajda również inni użytkownicy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony.

www.deon.pl | Szczegóły
Szczegóły : Narożnik SharePoint - centrum informacji o DMS i ECM
Narożnik SharePoint - centrum informacji o DMS i ECM

W naszym serwisie znajdziesz informacje i wskazówki dotyczące SharePoint, DMS i ECM. Nasi autorzy to praktycy - opisują w swoich artykułach pracę z Microsoft SharePoint. Portal nie ma charakteru komercyjnego. Jego ideą jest propagowanie wiedzy i informacji na temat digitlizacji dokumentów, archiwizacji i systemach DMS, ECM oraz SharePoint.

www.sharepointcorner.pl | Szczegóły
Szczegóły : netdzienniczek.pl
netdzienniczek.pl

Dzienniczek ucznia to profesjonalne narzędzie, wspomagające pracę nauczycieli ale przede wszystkim uczniów. Jeśli Twoje dziecko ma problemy w nauce, nie chce chodzić do szkoły i boisz się o jego frekwencję to dzięki naszemu systemowi będziesz miał ciągłą kontrolę nad wszystkim. Na prawdę warto założyć sobie konto w portalu Net Dzienniczek.

www.netdzienniczek.pl | Szczegóły
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.017 Queries: 4         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę