Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

psychologia

Szczegóły : Psychoterapeuta Kraków
Psychoterapeuta Kraków

W poszukiwaniach pracowni psychoterapeutycznej w Krakowie dobrze jest sprawdzić ofertę zamieszczoną na opisywanej stronie. Przyczyn skłaniających do odwiedzenia psychoterapeuty jest bardzo dużo, mogą to być trudności występujące w życiu osobistym, społecznym, w zachowaniach i relacjach z innymi osobami. To jednak nie ma znaczenia, ważnym jest aby nie pozostawać sam na sam ze swoim problemem. Próby samodzielnego naprawienia sytuacji nie często okazują się pomyślne. Lepszą decyzją będzie skorzystanie z pomocy specjalisty jakim jest psychoterapeuta. W krakowskiej pracowni oferowaną formą pomocy jest psychoterapia Gestalt. Na stronie znajduje się zwięzła charakterystyka tego nurtu terapeutycznego a także wyszczególnienie oferowanych usług. Jeśli serwis internetowy nie będzie wystarczającym źródłem informacji na temat psychoterapii w Krakowie, to dowiedzieć się więcej można podczas rejestracji telefonicznej.

www.krakow-psychoterapia.pl | Szczegóły
Szczegóły : Psychoterapia Warszawa
Psychoterapia Warszawa

Serwis internetowy z którego można dowiedzieć się wielu informacji na temat psychoterapii w konwencji Gestalt. Właściciel serwisu to doświadczony psychoterapeuta, który we własnym gabinecie współpracuje z pacjentami i wraz z nimi stara się odnaleźć drogę prowadzącą do rozwiązania kłopotów z jakimi zgłosili się na psychoterapię. Informacje zawarte na stronie pozwalają lepiej poznać tematykę Gestalt, to jak wygląda proces terapeutyczny. Jeśli nie jesteś pewny jaka forma pomocy będzie odpowiednia dla ciebie, to skorzystaj z wstępnych konsultacji. Wówczas możesz wspólnie z psychoterapeutą zdecydować o dalszej metodzie terapeutycznej. Czy lepiej uczestniczyć w psychoterapii grupowej, czy korzystniejszą pomocą będzie psychoterapia indywidualna. Oba rodzaje terapii są oferowane w gabinecie. Spotkania z psychoterapeutą odbywają się w Warszawie.

www.pracowniagestalt.pl | Szczegóły
Szczegóły : Psycholog Warszawa
Psycholog Warszawa

Zapraszam do odwiedzin strony poświęconej mojej działalności jako psycholog. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, jak również Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Gestalt w Krakowie. Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną. Celem konsultacji psychologicznej jest wstępne omówienie i rozeznanie problemu, z którym przychodzi Klient oraz zastanowienie się, czy psychoterapia jest taką formą pomocy, z której chciałby skorzystać. Psychoterapia Gestalt skierowana jest dla osób, które doświadczają różnego rodzaju trudności w swoim życiu, ale też chcą poszerzyć świadomość na temat własnego funkcjonowania. Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem z psychologiem w Warszawie, to na mojej stronie znajdziesz niezbędne informacje kontaktowe.

www.gestaltpsychoterapia.pl | Szczegóły
Szczegóły : Psychoterapeuta Szczecin
Psychoterapeuta Szczecin

Jestem psychoterapeutką i prowadzę własny gabinet terapeutyczny w Szczecinie. Moje doświadczenie zawodowe i wykształcenie zdobywałam studiując w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie oraz pracując w Ośrodku Terapii Uzależnień w Szczecinie. Moja codzienna praca jako psychoterapeuta jest poddawana regularnej superwizji w wyżej wymienionym krakowskim Instytucie. W swojej praktyce otaczam opieką terapeutyczną ludzi, którzy doświadczają trudności w relacjach z innymi osobami oraz mają kłopoty w kontakcie z samym sobą. Oferuję następujące formy terapii:
psychoterapia indywidualna
psychoterapia grupowa w postaci warsztatów i szkoleń - szczególnie polecam warsztaty terapii lęku
konsultacje i doradztwo
psychoterapię dla par
Terapia jaką oferuję jest prowadzona według zasad psychoterapii w nurcie Gestalt. Sprawdź na mojej stronie co oznacza Gestalt, kto opracował tą formę terapii i co...

www.terapeutaszczecin.pl | Szczegóły
Szczegóły : Adeste | Warszawskie Centrum Psychoterapii
Adeste | Warszawskie Centrum Psychoterapii

Adeste Warszawskie Centrum Psychoterapii działa nieprzerwanie od 1999 roku. Od blisko dwunastu lat pracują tam psychoterapeuci, psycholodzy, lekarze psychiatrzy, którym zaufało już wielu klientów. Stosowane w placówce podejścia terapeutyczne charakteryzują się wszechstronnością dzięki temu każdy kto zdecyduje się skorzystać z usług świadczonych w ośrodku znajdzie coś dla siebie. W tym warszawskim gabinecie psychoterapii przyjmują specjaliści od psychoterapii indywidualnej, psychoterapii grupowej, terapii rodzin i małżeństw, interwencji kryzysowej, a także możemy skorzystać z konsultacji psychologicznej i konsultacji psychiatrycznej. Ponadto jeśli chcemy wspomóc swój własny samorozwój i doświadczyć pozytywnych zmian z pewnością doświadczymy w Adeste Warszawskim Centrum Psychoterapii warsztatów z metody Feldenkraisa, metody MBSR oraz będziemy mogli spróbować ćwiczeń coachingu. 

adeste.pl | Szczegóły
Szczegóły : CENTRUM TERAPII "Morcinka5"
CENTRUM TERAPII "Morcinka5"

Terapia prowadzona w Centrum Terapii "Morcinka 5" skierowana jest do wszystkich pacjentów potrzebujacych zajęć logopedycznych, psychologicznych, Integracji Sensorycznej.Posiadamy kadrę wyspecjalizowaną w pracy z małymi i dużymi pacjentami. Zajmujemy się zajęciami terapeutycznymi dla osób z silnymi zaburzeniami w rozwoju jak i prowadzimy zajęcia szkoleniowe i warsztatowe dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności z zakresu emisji głosu. Posiadamy na miejscu dostęp do większości materiałów logopedycznych jakie ukazały się na rynku edukacyjnym. Parter naszego lokalu zajmuje księgarnia logopedyczna. Przygotowujemy naszym podopiecznym liczne materiały do pracy w domu.Posiadamy obszerną salę do zajęć Integracji Sensorycznej.Pracujemy 7 dni w dygodniu.Honorujemy płatności z fundacji.Każda terapia dostosowywana jest indywidualnie do pacjenta.Nasi terapeuci mają uprawnienia do wydawania...

www.autyzmterapia.pl | Szczegóły
Szczegóły : Depresja - trzymsie.pl
Depresja - trzymsie.pl

Zapraszamy państwa do naszego psychologicznego serwisu społecznościowego trzymsie. Portal ten ma za zadanie dawać osobom z różnego typu zaburzeniami psychicznymi, jak nerwica, depresja, lęki czy bezsenność, sposobność wymiany porad, doświadczeń i spostrzeżeń w ciężkich zmaganiach z chorobami z innymi osobami cierpiącymi na identyczne lub podobne zaburzenia psychiczne.

trzymsie.pl | Szczegóły
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.019 Queries: 5         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę