Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Serwis komputerowy

Szczegóły : Serwis Komputerowy
Serwis Komputerowy

AT.WROCLAW.PL - serwis komputerowy który nastawiony jest przede wszystkim na jakość. Swoją pracę wykonujemy z zapałem i pasją - w pierwszej kolejności dbamy o dobro klientów. Naprawy wykonujemy w sposób profesjonalny. U nas wszystkie usługi są najtańsze. Nie ma dla nas wyzwania! Potrafimy skutecznie usunąć wirusy, złożyć komputer, zainstalować system i wiele wiele innych.

www.at.wroclaw.pl | Szczegóły
Szczegóły : dabi.pl - odzyskiwanie danych
dabi.pl - odzyskiwanie danych

Nasza firma działa już od ponad 10 lat i podchodzi do sprawy odzyskiwania danych z różnych rodzajów nośników, od dysków po nośniki usb czy płyty CD. Posiadamy specjalny clean room, oraz wykwalifikowany personel, który chętnie i bezpłatnie oceni uszkodzenia waszego sprzętu oraz zaproponuję odzyskanie danych w najkorzystnej ofercie. Ponadto zapewniamy poufność danych oraz sami przyjeżdżamy do państwa po odbiór urządzenia. Prosimy o kontakt w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.www.dabi.pl | Szczegóły
Szczegóły : drukton.pl - Napełnianie tonerów
drukton.pl - Napełnianie tonerów

Firma Drukton Service z siedzibą w Krakowie specjalizuje się w regeneracji pustych tonerów OEM. Napełniamy kasety HP oraz Canon. Do refabrykacji tonerów wykorzystujemy wysokiej jakości komponenty, w każdym tonerze wymieniamy wałek OPC. Nasze tonery posiadają identyczne parametry drukowania co w przypadku oryginałów. Ponadto posiadamy serwis, w którym wykonujemy naprawy, czyszczenia oraz konserwacji drukarek.

www.drukton.pl | Szczegóły
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.018 Queries: 4         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę