Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

tłumacz

Szczegóły : Włoski - tłumaczenia techniczne pisemne i ustne
Włoski - tłumaczenia techniczne pisemne i ustne

mgr Henryk Machnik to tłumacz techniczny, który został wpisany do rejestru NOT w Warszawie.Już od 1990 roku wykonuje profesjonalne tłumaczenia techniczne w języku włoskim dla firm.ustne i pisemne. Wykonuje tłumaczenia specjalistyczne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy i instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych podczas negocjacji handlowych oraz w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Małopolski a także bardzo często we Włoszech. Jest to bardzo rzetelny tłumacz, który zawsze jest zawsze lojalny wobec klienta, który powierzył mu tłumaczenie. Jest płatnikiem VAT.

www.polacco.traduzioni.pl | Szczegóły
Szczegóły : Tłumacze weselni na Wasze wesele
Tłumacze weselni na Wasze wesele

Ktoś z grupy profesjonalnych tłumaczy wykonujących tłumaczenia ustne w języku angielskim, czeskim, francuskim, hiszpańskim, niderlandzkim, niemieckim, rosyjskim, szwedzkim, ukraińskim, węgierskim i włoskim, może przyjechać na Twoje wesele, by tłumaczyć rozmowy gości, którzy pragną ze sobą porozmawiać a nie znają danego języka.
Możemy dojechać do każdego miejsca w Polsce

www.wesele.polacco.pl | Szczegóły
Szczegóły : Biuro tłumaczeń tlumaczenia-miw.pl
Biuro tłumaczeń tlumaczenia-miw.pl

Tłumaczenia z podstawowych dziedzin nauki, jak prawo oraz medycyna wykonywane są w biurze tłumaczeń MIW. Agencja MIW oferuje współpracującym z nią firmom tłumaczenia z większości języków świata, w tym tłumaczenia ustne, przysięgłe oraz ustne: symultaniczne i konsekutywne. Klienci biura tłumaczeń MIW otrzymują tłumaczenia w takiej samej szacie graficznej jak oryginał dokumentu.

www.tlumaczenia-miw.pl | Szczegóły
Szczegóły : Biuro Tłumaczeń Sofia
Biuro Tłumaczeń Sofia

Biuro tłumaczeń Sofia zajmuje się tłumaczeniami z języka polskiego na francuski oraz z języka francuskiego na polski. Z uwagi na to, że naszym priorytetem jest niezmiennie wysoka jakość usług, nie przekazujemy zleceń przypadkowym osobom, a każde tłumaczenie traktowane jest indywidualnie i z wielką dbałością o szczegóły. Nasza praca jest naszą pasją, a zleceniodawcy mogą mieć pewność, że powierzone nam tłumaczenie trafia w dobre ręce.

www.sofia-tlumaczenia.pl | Szczegóły
Szczegóły : Tłumacz rosyjski - rosyjski-ukrainski.com
Tłumacz rosyjski - rosyjski-ukrainski.com

Witamy serdecznie !. Jesteśmy native-speakerami języka rosyjskiego i ukraińskiego. Pochodzimy z Ukrainy, Rosji i Białorusi. Specjalizujemy się w tłumaczeniach z i na język rosyjski i ukraiński. Oferujemy również bezpośrednie tłumaczenia z języka angielskiego na rosyjski i ukraiński. Naszą główną domeną jest najwyższa jakość tłumaczeń. Strona rozliczeniowa wynosi 1800 znaków ze spacjami, a nie jak w przypadku wielu innych biur 1500 znaków ze spacjami. Wystawiamy faktury VAT. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Pozdrawiam Sambir


www.rosyjski-ukrainski.com | Szczegóły
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.018 Queries: 4         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę