Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Nieruchomości

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : house4you.pl - Nieruchomości Warszawa-Legionowo
house4you.pl - Nieruchomości Warszawa-Legionowo

Nasze biuro działa na terenie Warszawy oraz północnych powiatach, Legionowo, Wołomin.Jesteśm członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.W naszej firmie korzystamy z najnowszych technologii informatycznych i marketingu internetowego, każdą nieruchomość odwiedzamy osobiście i przygotowujemy unikatową dokumentację fotograficzną. Naszą dewizą jest profesjonalizm, dyskrecja oraz elastyczność w kontaktach z klientami, którym przedstawiamy najkorzystniejsze oferty, kierując się możliwościami finansowymi i sugerowanymi preferencjami.Wszystkie nasze transakcję są ubezpieczone, a gwarancją wysokiej jakość usług jest licencja państwowa nr 7961 i 4366.

www.house4you.pl | Szczegóły
Szczegóły : Best Invest - biuro nieruchomości Niepołomice
Best Invest - biuro nieruchomości Niepołomice

Działamy w branży nieruchomości na terenie Niepołomic i okolic. Proponujemy usługi pośrednictwa w sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo działki, mieszkania i domy. Jeśli natomiast nie znajdziecie Państwo niczego interesującego prosimy o kontakt - postaramy się wyszukać interesującą Państwa nieruchomość. Oferujemy także usługi zarządzania nieruchomościami - zarówno kompleksowe jak i jednorazowe dla małych wspólnot - pomoc w założeniu wspólnoty, pomoc w rozliczeniach mediów oraz w stworzeniu planu zarządzania.

www.best-invest.com.pl | Szczegóły
Szczegóły : Biura Katowice
Biura Katowice

Zapraszamy do serwisu nieruchomości komercyjnych Topbiura.pl. Tylko tutaj znajdziesz bogatą bazę prezentującą biura do wynajęcia w Katowicach oraz ogłoszenia sprzedaży katowickich powierzchni biurowych. Znalezienie biura w Katowicach nigdy nie było łatwiejsze. Z serwisem Topbiura.pl szybko wyszukasz najlepsze biura dla Twojej firmy, zapoznasz się ze śląskim rynkiem nieruchomości komercyjnych, nawiążesz cenne kontakty biznesowe z firmami działającymi branży.

www.topbiura.pl | Szczegóły
Szczegóły : Mieszkania Rzeszów
Mieszkania Rzeszów

Stary Park to osiedle mieszkaniowe w Rzeszowie zlokalizowane niezwykłej części miasta przy ulicy Miłocińskiej. Oferta Starego Parku to zarówno nowe mieszkania jak i apartamenty. Inwestycja jest unikalną na terenie Rzeszowa. Głównym jej atutem jest cicha lokalizacja przyciągająca zarówno młode rodziny jak i starsze, szukające ciszy i spokoju, osoby. Budynek to 4 kondygnacje, 5 klatek i 47 komfortowych mieszkań. W celu zapewnienia mieszkańcom maksymalnego bezpieczeństwa osiedle zamknięte i monitorowane. Planowany termin zakończenia prac to trzeci kwartał 2011 roku. Na terenie budowy znajduje się Biuro sprzedaży do którego serdecznie zapraszamy w celu zapoznania się ze szczegółami.

www.stary-park.pl | Szczegóły
GoogleBot   4   Bing   1   Yahoo!   30   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.026 Queries: 7         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę