Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Opakowania

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : xixi Studio Projektowanie opakowań
xixi Studio Projektowanie opakowań

xixi Studio to wywodząca się z miasta Łódź agencja reklamowa zajmująca się szeroko pojętym projektowaniem graficznym. Naszym klientom oferujemy miłą i fachową obsługę na najwyższym poziomie.

Oferujemy między innymi wykonywanie projektów opakowań, wykrojników, etykiet. Oprócz tego projektujemy logo, wraz z Księgą Znaku, a także projektowanie stron internetowych łódź

xixi-studio.pl | Szczegóły
Szczegóły : wama-opakowania.eu - Producent butelek
wama-opakowania.eu - Producent butelek

WAMA S.C. to posiadający duże doświadczenie producent wysokiej klasy wyrobów jak i opakowań z tworzyw sztucznych. Wśród artykułów odnaleźć można butelki plastikowe kanistry bądź przeróżnego modelu kanistry. Dzięki stałemu ulepszaniu swych towarów, grono Kontrahentów WAMA stale się zwiększa. Butelki z atomizerem, butelki ze spryskiwaczem lub innego rodzaju opakowania plastikowe, charakteryzują się nieprzerwanie zainteresowaniem.

www.wama-opakowania.eu | Szczegóły
Szczegóły : Torby z nadrukiem torebki-eko.pl
Torby z nadrukiem torebki-eko.pl

Firma Eko Ue to krajowy lider w branży produkcja torebek papierowych. Asortyment obejmuje papierowe torby reklamowe albo torby materiałowe o różnym zastosowaniu. Dbaj o środowisko naturalne, biorąc ze sobą torby eco na zakupy oraz na piknik. Proponujemy torby papierowe z nadrukiem wykonanym przy użyciu nietoksycznej farby, które nadają się pakowania gwiazdkowych upominków.

www.torebki-eko.pl | Szczegóły
GoogleBot   11   Bing   0   Yahoo!   28   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.037 Queries: 6         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę