Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Oprogramowanie

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : Katalogowanie - seolight.pl
Katalogowanie - seolight.pl

Jeszcze nigdy pozycjonowanie stron internetowych nie stanowiło tak łatwej czynności. Za sprawą programu SeoLight umieścisz wpisy do własnych stron w wielu katalogach, powodując tym samym wzrost ich pozycji w wyszukiwarce. Platforma Seolight działa na zasadzie półautomatu. SeoLight wspiera katalogowanie, dodawanie do presell pages, sprawdzanie lokalizacji witryn w Google, sporządzanie sprawozdań z katalogowania i mnóstwo innych. Kup SeoLight i pozycjonuj swoje strony w mgnieniu oka.

www.seolight.pl | Szczegóły
Szczegóły : Dobre programy
Dobre programy

Miło nam przedstawić stworzoną przez nas witrynę internetową wszystkim zainteresowanym użytkownikom. Znajduje się tu naprawdę gigantyczna liczba przydatnych narzędzi i aplikacji różnego rodzaju. Cała zawartość naszego serwisu podzielona została na różne kategorie, chociażby programy biurowe, czy edukacyjne. Udostępnione na stronie szybkie menu przekłada się na to, że proces wyszukiwania odbywa się w sposób dziecinnie prosty. Umożliwia ono błyskawiczne wybranie najodpowiedniejszej kategorii, bądź działu. Programy, które widnieją wśród naszych zasobów są w pełni darmowe i bezpieczne. Poza programami, które można u nas znaleźć, udostępniamy również gry, podzielone adekwatnie do gatunków. Regularne odwiedziny u nas z pewnością dostarczą wielu pozytywnych wrażeń. Gorąco polecamy zapoznanie się z naszym rankingiem top 10.

www.gigadownload.net.pl | Szczegóły
Szczegóły : Generowanie dokumentów PDF
Generowanie dokumentów PDF

Creator PDF daje możliwość dodawanie znaków wodnych do dokumentów PDF, łączenie kilku różnych dokumentów w formacie PDF w ten sam plik także o tym rozszerzeniu, konwersje dokumentów w formacie DOC, DOCX na PDF. Możliwe jest także, generowanie własnych plików PDF przy pomocy odpowiedniego skryptu edytora. Dużą odwiedzalnością cieszą się także formularze PDF, które w łatwy sposób można stworzyć przy pomocy edytora PDF. Aplikacja taka może zostać wielokrotnie wypełniana za każdym razem innymi informacjami.

www.creatorpdf.pl | Szczegóły
Szczegóły : Rejestr korespondencji
Rejestr korespondencji

Jesteśmy firmą informatyczną, która świadczy usługi programami, pomagającymi w systemie pracy firm małych, średnich i dużych. Nasze oprogramowania mają szeroką gamę zastosowań w biznesie, dlatego oferujemy je państwu. Są to programy pomocne zarówno dla pracowników jak i dla właścicieli firm, ponieważ ułatwiają pracę, a co za tym idzie pracownik chętniej podchodzi do tej pracy.www.atsoftware.pl | Szczegóły
Szczegóły : Oprogramowanie dla firm
Oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie komputerowe Rekord ERP to zintegrowany system, który planuje, realizuje i sprzedaje produkty każdego przedsiębiorstwa. Nowoczesna technologia sprawia, iż system jest elastyczny, można go wdrożyć do każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Sam system rozwijany jest juz od 20 lat, więc doświadczenie na rynku oprogramowania jest wielkim atutem.

erp.rekord.com.pl | Szczegóły
Szczegóły : vbs.com.pl
vbs.com.pl

Dobre oprogramowanie znacznie usprawnia pracę każdej firmy. Firma VBS pragnie zaprezentować Państwu rodzinę programów Asystent, pomocną przy prowadzeniu każdego biznesu. W skład pakietu wchodzą między innymi programy do wystawiania faktur, CRM czy programy do zarządzania magazynami lub pojazdami. Zapraszamy do testowania nowoczesnych rozwiązań naszej firmy przez 30 dni bezpłatnego testu.

vbs.com.pl | Szczegóły
Szczegóły : Certyfikaty SSL - mserwis.pl
Certyfikaty SSL - mserwis.pl

Niezależnie od tego, czy dopiero planujesz zaistnieć w sieci czy też rozwijasz już swoją działalność, dostarczymy Ci usługi i produkty, które pozwolą Ci znacznie zwiększyć skuteczność Twojej oferty oraz jej zasięg.
Certyfikaty SSL, oferujemy certyfikaty SSL wydawane wyłącznie przez renomowanych wystawców i w pełni rozpoznawalne przez najpopularniejsze przeglądarki. Certyfikat SSL zapewnia szyfrowaną transmisję pomiędzy przeglądarką internetową a serwerem. Dzięki temu wszystkie ważne dane podawane przez klientów (dane osobowe, numery kart płatniczych) są przesyłane w bezpieczny sposób. Jest to niezbędne rozwiązanie dla każdego biznesu w sieci. Hosting, jeśli porównujesz różne serwery wirtualne, oprócz dobrych parametrów konta serwera wirtualnego ważne będą dla Ciebie również łatwość jego administracji oraz sprawność działania. Oferujemy hosting obsługiwany przez serwery umieszczone w serwerowni w Polsce, z bardzo szybkim...

www.mserwis.pl | Szczegóły
Szczegóły : itelligence.pl - Systemy zarządzania produkcją
itelligence.pl - Systemy zarządzania produkcją

Na witrynie Itelligence mamy okazję zapoznać się z tym co to jest ustawa SOX i jak sprostać jej wymaganiom. Przedsiębiorstwo prowadzi też konsulting w zakresie systemów SAP i wdrożenia ERP. Przygotowuje pakiety oprogramowania dopasowane do procesów biznesowych. Opierają się one na wstępnej konfiguracji pod ich kątem, dzięki czemu możliwa jest błyskawiczna implementacja. Co to jest system ERP i jakie są z niego profity wie każdy konsument.

www.itelligence.pl | Szczegóły
Szczegóły : saldeo.pl
saldeo.pl

Jeżeli organizujesz własnym sumptem księgowość, a co gorsza, czynisz to wszystko manualnie, właśnie czas aby zmienić rutyny. Program do fakturowania to zbawienie każdego przedsiębiorcy i jego księgowej. Korzystając ze możliwości wystawiania elektronicznych faktur, nie musimy składować je w olbrzymich miarach w specjalnych skoroszytach, biurkach, segregatorach, powiem więcej archiwach. Program do księgowości od Saldeo, znacznie uprości Twoje firmie zarządzanie wszystkimi fakturami, które drukujesz i otrzymujesz od swoich nabywców. Dostępny jest on w ramach abonamentu w konkurencyjnej cenie, uzależnionej od ilości kontrahentów. Pamiętaj również, że można go wytestować przez Miesiąc - absolutnie bezpłatnie. Na okoliczność woli, na zakup jednej z dogodnych wersji, abonament za początkowy miesiąc zostaje pominięta - początkowy miesiąc darmowo. Jeżeli nadal się głowisz nad tym, napisz do nas - rozwiejemy wszelkie Twoje niepewności.  

www.saldeo.pl | Szczegóły
Szczegóły : System SAP wspomaga zarządzanie
System SAP wspomaga zarządzanie

W celu zapewnienia firmie sprawnego funkcjonowania, należy sięgać po najnowsze rozwiązania z branży informatycznej. Taki system dla firm określa się jako system ERP. Najpopularniejsze oprogramowanie dla firm to rozwiązanie oferowane przez SAP. System SAP doskonale sprawdzi się w każdej firmie. Rozwiązaniem zaprojektowanym specjalnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach jest SAP Business One. Aplikacja posiada wiele funkcjonalności, w tym m. in.: CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość, program magazynowy. Wdrożenia tego typu oprogramowania oferuje firma SUPREMIS, pierwszy w Polsce Złoty Partner SAP.

supremis.pl | Szczegóły
GoogleBot   5   Bing   0   Yahoo!   27   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.054 Queries: 6         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę