Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Organizacja imprez

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : Kuchnia Molekularna | Bar Molekularny - thefood.pl
Kuchnia Molekularna | Bar Molekularny - thefood.pl

Eventy w dzisiejszych czasach to ważny element promocji firmy. Podczas ważnych wydarzeń firmowych warto rozejrzeć sie za ciekawymi atrakcjami które umilą czas gości. Ciekawą propozycją na uromaicenie eventów na terenie kraju jak i również całej europy jest Kuchnia Molekularna. Firma thefood.pl która pochodzi z trójmiasta świadczy usługi związane z kuchnią molekularną. Oferta firmy to przede wszystkiem ciekawe Pokazy Kuchni Molekularnej jak i również Bar Molekulerny! Podczas Pokazu Kuchni Molekularnej goście mogą podpatrywać jak można przygotować sferyczne balony z sera mozarella czy też lizaki z parmezanu. Również ciekawą opcją jest Bar Molekularny który jest bardzo widowiskowy i niespotykany! Kuchnia Molekularna to zdrowe i świadome gotowanie w widowiskowy wsposób!

thefood.pl | Szczegóły
Szczegóły : inventive-team.pl - imprezy firmowe
inventive-team.pl - imprezy firmowe

Firma Inventive Team oferuje swoje doświadczenie w organizacji imprez firmowych, konferencji i różnego typu eventów. Dzięki nam zwiększysz wydajność i lojalność swoich pracowników, zdobędziesz nowych Klientów.

www.inventive-team.pl | Szczegóły
Szczegóły : Stoiska targowe na JARMARKI
Stoiska targowe na JARMARKI

Oferujemy Państwu dzierżawę szybko montowanych, drewnianych stoisk, kramów. Ich wypożyczanie i wynajem. Na JARMARKI.Dla organizatorów imprez plenerowych wypożyczamy solidne drewniane domki handlowe.
Nasze kramy handlowe idealnie się nadają na krótkie - kilkudniowe kiermasze i staropolskie jarmarki. Użytkownicy naszych kiosków i budek są zdania że jarmarki polskie zasługują na porządne drewniane pawilony handlowe, praktyczne dla wystawców i podobające się odwiedzającym gościom.

ekojarmarki.pl | Szczegóły
Szczegóły : Agencja Eventowa Edino - Organizacja Imprez Kraków
Agencja Eventowa Edino - Organizacja Imprez Kraków

Planujesz wystawne przyjęcie z okazji jubileuszu? A może zależy Ci na zintegrowaniu zespołu Twoich pracowników? Zachowaj swój cenny czas potrzebny na organizację przedsięwzięcia! Agencja Eventowa Edino powstała właśnie po to, by wyręczyć Cię z trudu organizacji Twojej imprezy. Nasz zespół ambitnych, przebojowych i świetnie się ze sobą rozumiejących ludzi, z pasją i zaangażowaniem zrealizuje każdy projekt , uwzględniając Twoje sugestie, potrzeby i możliwości.
Oferta naszej agencji skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych. Kompleksowo organizujemy wydarzenia takie jak: imprezy i wyjazdy integracyjne, konferencje, bankiety, eventy marketingowe, wieczory tematyczne, imprezy okolicznościowe i wiele innych. Gwarantujemy świetną zabawę, ciekawe scenariusze i mnóstwo atrakcji! Już teraz sprawdź naszą ofertę!

www.edino.pl | Szczegóły
Szczegóły : Airsoft Combat - Imprezy integracyjne
Airsoft Combat - Imprezy integracyjne

Organizujemy imprezy firmowe, które sprzyjają w zespoleniu grupy pracowników. Posiadamy własny sprzęt i doświadczony zespół instruktorski. Wykonujemy imprezy integracyjne oraz wieczory kawalerskie w pobliżu takich miejscowości jak Poznań, Nowy Tomyśl, Opalenica. W ofercie mamy strzelnice (łuk, karabinki pneumatyczne), ASG, tembuilding. Zapewniamy oryginalne i ciekawe scenariusze. Zapraszamy na imprezy firmowe i imprezy integracyjne.

airsoft-combat.pl | Szczegóły
GoogleBot   14   Bing   0   Yahoo!   25   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.035 Queries: 7         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę