Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Przedszkole

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : Promyczek Przedszkole Bielsko-Biała
Promyczek Przedszkole Bielsko-Biała

Promyczek to nowo powstałe przedszkole w roku szkolnym 2010/2011. Nowe przedszkole mieści się w Bielsku-Białej przy ulicy Podgórnej 12. Zapraszamy dzieci od 2 do 6 lat. Promyczek to bezpieczne miejsce, gdzie dzieci są radosne i twórcze. Ciepła, rodzinna atmosfera, wykwalifikowany personel wspierają dzieci i ich rozwój, każde dziecko ma stworzone warunki do wszechstronnego rozwoju na miarę swoich możliwości. Placówka spełnia wymogi bezpieczeństwa i higieny. Przedszkole otwarte jest cały rok (od poniedziałku do piątku od 7.00 do 17.00).

www.przedszkolepromyczek.eu | Szczegóły
Szczegóły : przedszkole rzeszów
przedszkole rzeszów

Zapraszamy do niepublicznego przedszkola "Promyczek", mającego swoją siedzibę na terenie Rzeszowa. Dzieciom zapewniamy zarówno zabawę, jak i naukę. Można wybrać pomiędzy dwoma językami obcymi, zajęciami twórczymi, rytmiką, gimnastyką. Dla bezpieczeństwa maluchów zapewniamy również opiekę medyczną. Zapraszamy do kontaktu!

www.promyczek.rzeszow.pl | Szczegóły
Szczegóły : Urodziny dla dzieci miniuni.pl
Urodziny dla dzieci miniuni.pl

Uniwersytet Maluszka to poznańskie przedszkole. Oprócz fachowej opieki fundamentalnej organizowane są w nim ćwieczenia korekcyjne. Sporządzony regulamin wprowadził obecność pielęgniarki, pedagoga i psychologa. Ponadto obecni są lekarze. Uniwersytet Maluszka gwarantuje też imprezy urodzinowe dla dzieci na obszarze Poznania. Na witrynie internetowej można zapoznać się ze spisem przedmiotów, które powinny być przyniesione ze względu na utrzymanie czystości.

www.miniuni.pl | Szczegóły
GoogleBot   6   Bing   0   Yahoo!   30   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.040 Queries: 7         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę