Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Psychoterapia

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : Psychoterapia Warszawa
Psychoterapia Warszawa

Serwis internetowy z którego można dowiedzieć się wielu informacji na temat psychoterapii w konwencji Gestalt. Właściciel serwisu to doświadczony psychoterapeuta, który we własnym gabinecie współpracuje z pacjentami i wraz z nimi stara się odnaleźć drogę prowadzącą do rozwiązania kłopotów z jakimi zgłosili się na psychoterapię. Informacje zawarte na stronie pozwalają lepiej poznać tematykę Gestalt, to jak wygląda proces terapeutyczny. Jeśli nie jesteś pewny jaka forma pomocy będzie odpowiednia dla ciebie, to skorzystaj z wstępnych konsultacji. Wówczas możesz wspólnie z psychoterapeutą zdecydować o dalszej metodzie terapeutycznej. Czy lepiej uczestniczyć w psychoterapii grupowej, czy korzystniejszą pomocą będzie psychoterapia indywidualna. Oba rodzaje terapii są oferowane w gabinecie. Spotkania z psychoterapeutą odbywają się w Warszawie.

www.pracowniagestalt.pl | Szczegóły
Szczegóły : Psycholog Warszawa
Psycholog Warszawa

Zapraszam do odwiedzin strony poświęconej mojej działalności jako psycholog. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, jak również Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Gestalt w Krakowie. Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną. Celem konsultacji psychologicznej jest wstępne omówienie i rozeznanie problemu, z którym przychodzi Klient oraz zastanowienie się, czy psychoterapia jest taką formą pomocy, z której chciałby skorzystać. Psychoterapia Gestalt skierowana jest dla osób, które doświadczają różnego rodzaju trudności w swoim życiu, ale też chcą poszerzyć świadomość na temat własnego funkcjonowania. Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem z psychologiem w Warszawie, to na mojej stronie znajdziesz niezbędne informacje kontaktowe.

www.gestaltpsychoterapia.pl | Szczegóły
Szczegóły : Psychoterapeuta Szczecin
Psychoterapeuta Szczecin

Jestem psychoterapeutką i prowadzę własny gabinet terapeutyczny w Szczecinie. Moje doświadczenie zawodowe i wykształcenie zdobywałam studiując w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie oraz pracując w Ośrodku Terapii Uzależnień w Szczecinie. Moja codzienna praca jako psychoterapeuta jest poddawana regularnej superwizji w wyżej wymienionym krakowskim Instytucie. W swojej praktyce otaczam opieką terapeutyczną ludzi, którzy doświadczają trudności w relacjach z innymi osobami oraz mają kłopoty w kontakcie z samym sobą. Oferuję następujące formy terapii:
psychoterapia indywidualna
psychoterapia grupowa w postaci warsztatów i szkoleń - szczególnie polecam warsztaty terapii lęku
konsultacje i doradztwo
psychoterapię dla par
Terapia jaką oferuję jest prowadzona według zasad psychoterapii w nurcie Gestalt. Sprawdź na mojej stronie co oznacza Gestalt, kto opracował tą formę terapii i co...

www.terapeutaszczecin.pl | Szczegóły
Szczegóły : Adeste | Warszawskie Centrum Psychoterapii
Adeste | Warszawskie Centrum Psychoterapii

Adeste Warszawskie Centrum Psychoterapii działa nieprzerwanie od 1999 roku. Od blisko dwunastu lat pracują tam psychoterapeuci, psycholodzy, lekarze psychiatrzy, którym zaufało już wielu klientów. Stosowane w placówce podejścia terapeutyczne charakteryzują się wszechstronnością dzięki temu każdy kto zdecyduje się skorzystać z usług świadczonych w ośrodku znajdzie coś dla siebie. W tym warszawskim gabinecie psychoterapii przyjmują specjaliści od psychoterapii indywidualnej, psychoterapii grupowej, terapii rodzin i małżeństw, interwencji kryzysowej, a także możemy skorzystać z konsultacji psychologicznej i konsultacji psychiatrycznej. Ponadto jeśli chcemy wspomóc swój własny samorozwój i doświadczyć pozytywnych zmian z pewnością doświadczymy w Adeste Warszawskim Centrum Psychoterapii warsztatów z metody Feldenkraisa, metody MBSR oraz będziemy mogli spróbować ćwiczeń coachingu. 

adeste.pl | Szczegóły
Szczegóły : psycholog-lublin.eu - Psycholog Lublin
psycholog-lublin.eu - Psycholog Lublin

Poradnia psychologiczna pomaga przemóc odmienne trudności, zarówno złączone z naszym istnieniem a także te partnerskie. Każde małżeństwo przechodzi w pewnym okresie przez destabilizację. Przyczyny owego stanu bywają niezmiernie rozmaite – poradnia małżeńska pomoże je ujawnić, i jest to działające podejście, które przewodzi do uporania się z problemami nazbieranymi przez lata w danym związku. Temu sprzyja doświadczona terapia. Na skutek niej małżonkowie - pod warunkiem, że tego istotnie chcą - mają szansę rozwikłać szkopuł, który powstał w ich małżeństwie. Równie skuteczna jest psychoterapia, w której wolno brać uczestnictwo tak jak jednostkowo, jak i duetami. Rodzaj sesji jest określany przez psychologa, który proceduje to już na przestrzeni początkowego spotkania.

www.psycholog-lublin.eu | Szczegóły
Szczegóły : CENTRUM TERAPII "Morcinka5"
CENTRUM TERAPII "Morcinka5"

Terapia prowadzona w Centrum Terapii "Morcinka 5" skierowana jest do wszystkich pacjentów potrzebujacych zajęć logopedycznych, psychologicznych, Integracji Sensorycznej.Posiadamy kadrę wyspecjalizowaną w pracy z małymi i dużymi pacjentami. Zajmujemy się zajęciami terapeutycznymi dla osób z silnymi zaburzeniami w rozwoju jak i prowadzimy zajęcia szkoleniowe i warsztatowe dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności z zakresu emisji głosu. Posiadamy na miejscu dostęp do większości materiałów logopedycznych jakie ukazały się na rynku edukacyjnym. Parter naszego lokalu zajmuje księgarnia logopedyczna. Przygotowujemy naszym podopiecznym liczne materiały do pracy w domu.Posiadamy obszerną salę do zajęć Integracji Sensorycznej.Pracujemy 7 dni w dygodniu.Honorujemy płatności z fundacji.Każda terapia dostosowywana jest indywidualnie do pacjenta.Nasi terapeuci mają uprawnienia do wydawania...

www.autyzmterapia.pl | Szczegóły
Szczegóły : Psycholog Wrocław - psycholog-pro.pl
Psycholog Wrocław - psycholog-pro.pl

W dzisiejszych czasach ciężko jest odnaleźć się wrażliwym ludziom. Nawet ci niewrażliwi nie mają łatwo a cóż dopiero mówić o osobach z delikatną strukturą psychiczną... Dlatego też nie jest, niestety, niczym dziwnym, że coraz częściej odnotowuje się zaburzenia snu, rozdrażnienie, apatię, lęki, depresje... Kiedy pojawiają się pierwsze symptomy należy jak najszybciej udać się do specjalisty psychologa aby choroba nie zebrała na sile.

www.psycholog-pro.pl | Szczegóły
Szczegóły : Psychoterapia
Psychoterapia

Indeks polskich gabinetów psychoterapii. Psycholodzy i psychoterapeuci z doświadczeniem w stanach obniżonego nastroju, zdiagnozowanych zaburzeniach lękowych, anoreksji, uzależnieniach, problemach w pracy i innych dotykających człowieka kłopotach. Łatwość przeszukiwania według miasta, modalności, specjalizacji czy języków, w których organizowana może być psychoterapia (terapia indywidualna, terapia małżeńska, terapia grupowa i warsztaty rozwoju osobistego). Całość składa się ze starannie edytowanych, znaczeniowo połączonych wpisów terapeutów oraz centrów terapeutycznych w następujących miastach: Warszawa, Trójmiasto, Kraków, Katowice czy Kielce.

www.polska-psychoterapia.pl | Szczegóły
Szczegóły : Psychologia Procesu
Psychologia Procesu

Gabinet prowadzący szereg uzupełniających się form wsparcia psychologicznego, takich jak: psychoterapia indywidualna, psychoterapia małżeństw i par oraz grupy terapeutyczne. Poza sesjami psychoterapeutycznymi prowadzone są w ramach praktyki zajęcia edukacyjne w obszarach m.in. rozwiązywania konfliktów, seminaria psychologiczne oraz warsztaty jednodniowe i wielodniowe.

mikolajczyz.pl | Szczegóły
Szczegóły : Centrum terapii PROMITIS - psychoterapia Warszawa
Centrum terapii PROMITIS - psychoterapia Warszawa

W Centrum Terapii PROMITIS proponujemy terapię dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zakres usług to psychiatria, psychologia, psychoterapia, seksuologia, pedagogika, logopedia, terapia biofeedback i integracja sensoryczna.
Dla każdego klienta stworzymy indywidualne i skorelowane ze sobą programy terapeutyczne. Nasz psychiatra i psycholog udzielają porad również w języku angielskim. W razie potrzeby psychiatra przyjeżdża na wizyty domowe.
Centrum Terapii PROMITIS to poradnia, w której skutecznie pomogą nasi specjaliści, lekarze, psycholodzy oraz pedagodzy. W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści takich specjalności jak: lekarz psychiatra, psychiatra dziecięcy, psycholog, psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, pedagog specjalny, logopeda, rehabilitant, terapeuta integracji sensorycznej.
Pomożemy jeśli Twoje dziecko ma problemy: z emocjami (stres w szkole, agresja, autoagresja, nerwice, stany lękowe, depresja i inne), z zaburzeniami integracji...

www.centrum-terapii.pl | Szczegóły
1 2 z 2 Psychoterapia - strona 2
GoogleBot   5   Bing   1   Yahoo!   29   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.029 Queries: 7         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę