Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Taniec

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : Nauka tańca Step by Step | Lublin | naukatancalublin.pl
Nauka tańca Step by Step | Lublin | naukatancalublin.pl

Prowadzimy Indywidualne lekcje tańca dla panów, pań i dla par. Przygotowywyjemy Państwa na wesela, bankiety, imprezy w pracy. Część z Państwa uczęśzcza do nas bez okazji, dla zagospodarowania wolnego czasu w przyjemny i za razem pożyteczny sposób. Prowadzimy też Ekskluzywne Kursy Tańca na dwie lub trzy pary. Ofertę tą kierujemy w szczególności dla osób którzy chcieli by uczęszczać na zajęcia ze swoimi przyjaciółmi, ale nie zapominamy rónież o tych którzy chcieli by dołączyć do jakeijść grupy by kogoś poznac lub zaoszczędzić nieco pieniążków. Serdecznie zapraszamy. 

naukatancalublin.pl | Szczegóły
Szczegóły : artofmove.pl Szkoły tańca Poznań
artofmove.pl Szkoły tańca Poznań

Art of Move jest profesjonalną szkołą tańca, która nie stawia niepotrzebnych wymagań, co do wieku uczestników. Pod uważnym okiem instruktorów ze szkoły tańca Art of Move każdy będzie mógł od podstaw zacząć swą przygodę z tańcem lub rozwinąć swoje umiejętności w wielu gatunkach będących w ofercie szkoły. Jazz, hip-hop, swing, rumba, to tylko niektóre z tańców, których naukę oferuje Art of Move.

www.artofmove.pl | Szczegóły
Szczegóły : Szkoła Tańca Adama Czuba
Szkoła Tańca Adama Czuba

Nasza szkoła mieści się w centrum Poznania na Al. Niepodległości 8a. Założycielem szkoły jest Adam Czub- tancerz i choreograf z wieloletnim doświadczeniem z Kanady i ze Stanów. Jeśli chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z tańcem - przyjdź do nas!

www.kursy-tanca.net | Szczegóły
GoogleBot   4   Bing   0   Yahoo!   31   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.039 Queries: 7         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę