Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Tłumaczenia

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : Tłumacz rosyjskiego - rosyjski-ukrainski.com
Tłumacz rosyjskiego - rosyjski-ukrainski.com

Jesteśmy native-speakerami języka rosyjskiego i ukraińskiego. Pochodzimy z Ukrainy, Rosji i Białorusi. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach tekstów technicznych, prawniczych, literatury itp. Oferujemy również bezpośrednie tłumaczenia z języka angielskiego na rosyjski i ukraiński.U nas strona rozliczeniowa wynosi 1800 znaków ze spacjami, a nie jak w przypadku wielu innych biur 1500 znaków ze spacjami. Prowadząc działalnośc gospodarczą wystawiam faktury Vat. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
 

www.rosyjski-ukrainski.com | Szczegóły
Szczegóły : Tłumacz niemieckiego - Ger-Media.pl
Tłumacz niemieckiego - Ger-Media.pl

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia pisemne w odniesieniu do języka niemieckiego. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zleceń, kompleksową ofertę oraz konkurencyjne ceny usług. W poniższych dziedzinach oferujemy przekłady specjalistyczne: technika oraz IT, umowy handlowe, nauki społeczne (polityka, socjologia, kultura). Oprócz tego nasza oferta obejmuje usługi SEO/SEM w języku polskim i niemieckim.

www.ger-media.pl | Szczegóły
Szczegóły : Włoski - tłumaczenia techniczne pisemne i ustne
Włoski - tłumaczenia techniczne pisemne i ustne

mgr Henryk Machnik to tłumacz techniczny, który został wpisany do rejestru NOT w Warszawie.Już od 1990 roku wykonuje profesjonalne tłumaczenia techniczne w języku włoskim dla firm.ustne i pisemne. Wykonuje tłumaczenia specjalistyczne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy i instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych podczas negocjacji handlowych oraz w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Małopolski a także bardzo często we Włoszech. Jest to bardzo rzetelny tłumacz, który zawsze jest zawsze lojalny wobec klienta, który powierzył mu tłumaczenie. Jest płatnikiem VAT.

www.polacco.traduzioni.pl | Szczegóły
Szczegóły : Biuro tłumaczeń techniczne-tlumaczenia.pl
Biuro tłumaczeń techniczne-tlumaczenia.pl

40 języków świata. 1800 tłumaczy z różnymi specjalizacjami naukowymi – Biuro tłumaczeń technicznych. Szybki czas wykonania. Najnowocześniejsze technologie. Współpraca z profesjonalistami danych dziedzin. Wszelkim firmom i organizacjom poleca się specjalistyczna firma-tlumaczeniowa.pl. Gwarantujemy kompleksową obsługę tłumaczeniową drogą internetową, całkowite bezpieczeństwo danych osobowych, najwyższy poziom przekładów, gratisową wycenę. Przekładamy dokumenty, instrukcje, specyfikacje, umowy, publikacje itp. Możemy się poszczycić zaufaniem wielu klientów (na witrynie referencje i dokładna oferta biura tłumaczeń technicznych.

techniczne-tlumaczenia.pl | Szczegóły
Szczegóły : Biuro tłumaczeń tlumaczenia-miw.pl
Biuro tłumaczeń tlumaczenia-miw.pl

Tłumaczenia z podstawowych dziedzin nauki, jak prawo oraz medycyna wykonywane są w biurze tłumaczeń MIW. Agencja MIW oferuje współpracującym z nią firmom tłumaczenia z większości języków świata, w tym tłumaczenia ustne, przysięgłe oraz ustne: symultaniczne i konsekutywne. Klienci biura tłumaczeń MIW otrzymują tłumaczenia w takiej samej szacie graficznej jak oryginał dokumentu.

www.tlumaczenia-miw.pl | Szczegóły
Szczegóły : Tłumacz na rosyjski - dictum-tlumaczenia.pl
Tłumacz na rosyjski - dictum-tlumaczenia.pl

„Dictum-tłumaczenia” ma w usłudze tłumaczenie z rosyjskiego na polski i na odwrót. Wioletta Budynek ma bardzo dużą propozycję tłumaczeń. Dzięki wysokim kwalifikacjom może tłumaczyć specjalistyczne teksty z typowym słownictwem dla danej dziedziny. Proponuje również tłumaczenia ustne na różnego rodzaju konferencjach, bankietach, spotkaniach biznesowych itd. Siedziba firmy mieści się pod adresem: ul. Poleska 31/70, 51-354 Wrocław.

www.dictum-tlumaczenia.pl | Szczegóły
Szczegóły : englishtranslations.pl - Tłumaczenia angielskiego
englishtranslations.pl - Tłumaczenia angielskiego

Potrzeba Ci ekspresowych usług w dziedzinie translacji języka angielskiego? Zaufaj Biuru Tłumaczeniowemu Supertłumacz. Czemu akurat my? Wybór naszych usług gwarantuje perfekcyjne przekłady oraz profesjonalną obsługę przedsiębiorstw, instytucji i klientów prywatnych. Posiadamy innowacyjną strukturę teleinformatyczną, usprawniającą proces tłumaczeń. Wszyscy nasi tłumacze i specjaliści zobowiązani są przestrzegać ścisłej poufności danych. Teksty przesyłamy internetowo, co umożliwia klientom zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Mamy wiele referencji poświadczających najwyższą jakość Świadczonych usług. Kontakt: bok@supertlumacz.pl, infolinia: 801 081 520, tel. stacjonarny: 32 445 07 05.

www.englishtranslations.pl | Szczegóły
Szczegóły : deutsch24.pl - Tłumacz języka niemieckiego
deutsch24.pl - Tłumacz języka niemieckiego

Biuro Tłumaczeń Supertłumacz gwarantuje najwyższej jakości translacje z języka niemieckiego tekstów zwykłych, specyfikacji technicznych, instrukcji i umów oraz innych specjalistycznych, dokonywanych przez wszechstronnie wykwalifikowanych translatorów. Biuro posiada rabaty dla nowych i stałych klientów.

deutsch24.pl | Szczegóły
Szczegóły : Tłumacz supertlumacz.pl
Tłumacz supertlumacz.pl

Agencja Supertłumacz oferuje fachowy przekład pisemny i ustny. Zapewnia najwyższą jakość wykonywanych zamówień. Obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz instytucjonalnych. Klienci nawiążą kooperację z profesjonalną ekipą ekspertów typu tłumacz techniczny, przekładoznawca literatury, czy też tłumacz przysięgły. Supertłumacz obsługuje przekład wielu liczby języków europejskich i nie tylko.

supertlumacz.pl | Szczegóły
Szczegóły : Tłumacz rosyjski - rosyjski-ukrainski.com
Tłumacz rosyjski - rosyjski-ukrainski.com

Witamy serdecznie !. Jesteśmy native-speakerami języka rosyjskiego i ukraińskiego. Pochodzimy z Ukrainy, Rosji i Białorusi. Specjalizujemy się w tłumaczeniach z i na język rosyjski i ukraiński. Oferujemy również bezpośrednie tłumaczenia z języka angielskiego na rosyjski i ukraiński. Naszą główną domeną jest najwyższa jakość tłumaczeń. Strona rozliczeniowa wynosi 1800 znaków ze spacjami, a nie jak w przypadku wielu innych biur 1500 znaków ze spacjami. Wystawiamy faktury VAT. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Pozdrawiam Sambir


www.rosyjski-ukrainski.com | Szczegóły
1 2 z 2 Tłumaczenia - strona 2
GoogleBot   4   Bing   4   Yahoo!   26   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.028 Queries: 7         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę