Uwaga!!! Tylko unikalne opisy beda akceptowane, wszelkie kopie innych tekstow beda odrazu usuwane!

Transport i komunikacja

Wybierz kategorie ktore najbardziej pasuje do tematyki twojej strony badz dzialalnosci
Szczegóły : Bus Karpacz
Bus Karpacz

Usługi nasze wykonujemy na terenie Dolnego Śląska oraz całej Polski. Proponujemy przewozy dla osób indywidualnych oraz gróp zorganizowanych.Wieloletnie doświadczenie pozwala na perfekcyjne wykonanie powierzonych nam zleceń.Wykonujemy przewozy na: wesela,wycieczki,przysięgi,pielgrzymki.Zapraszamy w góry do Jeleniej Góry-Karpacza-Szklarskiej Poręby i Świeradowa Zdroju.

www.karpacz-bus-przewozy.pl | Szczegóły
Szczegóły : AerBus Taxi Gdańsk - Airport Transport
AerBus Taxi Gdańsk - Airport Transport

AerBus Taxi Gdańsk - transfer vipów z lotniska do centrum.Oferujemy państwu wynajem minibusa z kierowcą w trójmieście.Zapraszamy na naszą zakładkę busy Gdańsk.Dodatkowo obsługujemy konferencje i spotkania biznesowe.Dla obcokrajowców oferujemy usługę typy: Airport Taxi Gdansk, zlecenia i zamówienia przyjmowane są w języku angielskim.Wystawiamy faktury vat.Akceptujemy karty płatnicze.W przypadku innych pytan związanych z transportem na lotnisko, napiszcie do nas.Taxi Gdańsk Lotnisko z nami zawsze na czas...

www.assist-all-airlines.pl | Szczegóły
Szczegóły : busy warszawa
busy warszawa

Jeśli pragną Państwo dojechać w konkretne miejsce szybko oraz bezpiecznie to nie pozostaje nic innego jak skorzystać z oferty naszej firmy. Tylko u nas znajdą Państwo luksusowe pojazdy, najlepszą kadrę oraz wszystko czego można wymagać w czasie podróży. Nasze vany i autokary to jakość sama w sobie dzięki czemu możemy budować tak silną markę jaką jest nasza firma Gamaxi. Zachęcamy do wyboru naszych busów.

gamaxi.pl | Szczegóły
Szczegóły : Transport Wrocław
Transport Wrocław

Super solidna firma transportowa z Wrocławia "Sidortrans" oferuje: transport krajowy i międzynarodowy oraz szybkie i tanie przeprowadzki na terenie Wrocławia , Polski jak i Europy. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne jak i firmy. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w transporcie poparte zdobytym certyfikatem Zapraszamy.

www.sidor.com.pl | Szczegóły
Szczegóły : poltraf.pl
poltraf.pl

Transport leków wymaga ścisłej kontroli warunków przewozu. Nasze auta wyposażone są w specjalistyczne urządzenia pozwalające utrzymać stałe wartości temperatur. Wykwalifikowana kadra obsługująca dystrybucję. Bezpieczny system przeładunków w nowoczesnych komorach. Wszelkie działania prowadzimy zgodnie z Prawem farmaceutycznym i Dobrą Praktyką Farmaceutyczną. Dystrybucja produktów farmaceutycznych z pełnym dostępem Klienta do odczytów warunków przewozu. Najwyższa jakość usług i bezpieczeństwo towaru.
Transport i magazynowanie leków i innych produktów farmaceutycznych wymaga spełnienia wielu ostrych kryteriów. Stąd potrzeba ciągłego monitoringu jakości wykonywanych usług. Kontrola temperatur i wilgotności powietrza. Dystrybucja produktów farmaceutycznych przy zachowaniu stałych parametrów przewozu. Bazą dla działań transportowych jest sieć składów i komór przeładunkowcyh.

W ciągu 24 godzin jesteśmy w stanie dostarczyć Twój towar...

www.poltraf.pl | Szczegóły
Szczegóły : transportduda.pl - Transport Wrocław
transportduda.pl - Transport Wrocław

Prezentowane przedsiębiorstwo to dostawca usług głównie transportu drogowego. Oferujemy pewne, fachowe oraz punktualne usługi spedycyjne. DUDA zapewnia zadowalające stawki za świadczone usługi. Wszystkie przewozy obsługiwane są przez wykwalifikowanych pracowników. Działalność skupiamy szczególnie na przewozach samochodami o ładowności do 24 ton. Gwarantujemy niezawodny pakiet usług w zakresie transport w mieście Wrocław. Bez wątpienia będą Państwo zadowoleni z naszej ciekawej propozycji.

www.transportduda.pl | Szczegóły
Szczegóły : tirsped.com.pl - Powierzchnia magazynowa
tirsped.com.pl - Powierzchnia magazynowa

Tirsped to uznany partner w zakresie wszechstronnej opieki – logistyczno spedycyjnej w dziedzinie globalnej spedycji. Na rynku działamy od dawna. Zapewniamy usługi najwyższej klasy. Nasze usługi opieramy na globalnych wzorcach. Nasza propozycja to także konfekcjonowanie towarów. Naszym klientom oferujemy nowatorską powierzchnię magazynową. Gwarantujemy profesjonalnąspecjalistyczną doradztwo w zakresie spedycji.

www.tirsped.com.pl | Szczegóły
Szczegóły : transport-maszyn.pl
transport-maszyn.pl

Nasza firma specjalizuje się w tanich transportach maszyn rolniczych budowlanych i innych urządzeń na terenie Unii Europejskiej. Bardzo atrakcyjne stawki liczone w jedną stronę profesjonalna obsługa. W zależności od indywidualnych potrzeb klientów świadczymy transporty cało pojazdowe oraz doładunki . Dzięki licznej i zróżnicowanej flocie pojazdów jesteśmy w stanie w przeciągu jednego dnia podstawić dowolny środek transportu . Dysponujemy wysokim ubezpieczeniem na przewożony ładunek . Chętnie wycenimy dowolny transport.

www.transport-maszyn.pl | Szczegóły
Szczegóły : pokielichu.pl
pokielichu.pl

Night Driver Warszawa to tak zwany Nocny kierowca który poprowadzi twój pojazd za ciebie. Taka usługa w Polsce nazywana jest Odprowadzaniem Pojazdów. Misją naszej firmy jest poprawa bezpieczeństwa na polskich drogach poprzez dostarczenie alternatywy kierującym po alkoholu. Night Driver to wyszkolony kierowca który doskonale zna topografię warszawy i wie co to odpowiedzialna jazda samochodem. A więc jak nie chcesz lub nie możesz prowadzić zadzwoń po naszego drivera i bezpiecznie wróć do domu Pokielichu.pl

www.pokielichu.pl | Szczegóły
GoogleBot   6   Bing   4   Yahoo!   29   Netsprint   0   Szukacz   0   Onet   0  
 
© 2010 - 2012    Generated in 0.027 Queries: 7         Kontakt      Regulamin      Dodaj stronę